Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A hárlinak elment a töltése, és addig ment, amíg az akksi bírta, ami nem sok, mert a tompítottat nem lehet lekapcsolni. Eleinte töltögették autóról, ment egy darabig, de rájöttek, nem haladós így . Az Alhambrának meg berakodott a torka az EGR-nél, nem kapott levegőt, azt megcsinálták pár óra alatt Bár-on egy szerelőnél, estére értek haza.
Most HMVhelyen van a vas, ott van hárli szerelő az egész megyében, sőt az egész régióban. Ennek megfelelően tele a műhely lomokkal, nem tudta, mikorra lesz kész, és azt se, mi Baja
A tulaj tök láma hozzá, úgyhogy egy kontakt hiba esetén is el lesz neki adva bizonyára egy komplett elektronika vagy generátor - gondolom, pici pézér

A haverom míg odavolt (vasárnap éccaka) reggelre kipakolták a garázsát, elvittek pár kisgépet, kulcskészletet, stb. tipikus cigó munka nincs most kerítése, mert épp azt építi
Ej de szép. Kéne
Akkor nem ő volt.

Ami itt van az még dupladobos elöl a csöve is más
én ezt Csepelen lőttem két éve május 1-én :)
majdnem olyan :)
Szép estét
UMG-033
Köszönöm!
Jó meg majd a hangját is vedd fel
Igen az.
10-40es,fél szintetikus?
Majd körbefotózom csak most már le van ponyvázva alszik a mocika
Az két dolog, hogy volt már benne lé csak kiforrt vagy egyáltalán nem volt benne semmi.
Csinálj képeket a gépről.
Ádámnak mi a rendszáma? Lehet ő ment el mellettem ma Szentendrén du 5 kor.
De van Lent a határ közelébe a duna mentén
nem tom ebbe mértem 12,2x et aszonta a csóka ez ment pusra de most csak kickre akkor lehet volt benne valami csak a fesszbázjó megfőzte szerintem tök száraz volt 0 folyadék. Felraktam töltőre 12.8-9 nél megállt pedig vagy 4ó fentvan és az aku töltöttség jelző mutat 2egységet az 5ből-
Nekem az van benne eddig 2ekm-t mentem vele nincs Baja.
Ha nincs benne lé akkor levegő van a cellák között abból meg nem tud jönni se feszültség se áram....
De van száraz akksim vagy 4 db holnap ráméregetek.
A szárazak árammal előre töltöttek
Köszi,nem akartam konkrétan venni bele,csak a véleményekre vagyok kíváncsi.
tök száraz volt ls 12,2x volt benne
pfej ennyi gondolom elég volt nekem 600 ba csúszott a kuplung és sokkal jobban zabálta az olajat
Üdv!mannol olajrol valakinek véleménye?