Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tök száraz új akksi nem ad feszkót szerintem...
Ha meg már volt benne sav akkor csak deszt vízzel szabad utántölteni.
:D :D :D én is erre gondoltam 1 ből nem baj holnap megvetetem vele a 15e aksit :D de elötte Holnap veszek savat kiöntöm a vizet azt hittem csak kevés van benne így desztvizet töltöttem csak rá holnap kiöntöm a desztvizet feltöltöm savval hátha helyrehozható.
Mert ez olyan akksi, amit szárazon adnak, és van hozzá sav flakonban, amit első használat előtt bele kell tölteni. Sztem ezt mulasztotta el az okos gazdája Így is ad feszkót, csak nem eleget, áramot meg semmit.

https://www.hasznaltauto.hu/auto/suzuki/swift/suzuki_swift_1.0_ga_plusz_150_liter_premium_nemet_sor-11757278
De basszameg itt még az aksi is patika tisztaságú Nem ez nem új ez ilyen tiszta
Aszongya a drájver nem indul gombra csak kickre. OK mondom csekk báteri 12.23V enyémbe 12.66V hát mondom nagy baj nem lehet. Aztán mikor kivettem az aksi olyan száraz volt mint a kalahári sivatag 1 csepp folyadék nem volt benne. Most feltöltve és töltőre rakva lehet spóroltam 15e a vettel gyereknek biztos hiányozna neki
És a legjobb hogy én szerelem
Drága jószágok ezek, kétütemű három hengeres megy mint a barom
Csövikém csak jelzem, hogy 1 ilyen figyel itt a garázsomba 10000euro a kicsike eredeti állapotba haverom hozta magával
Hali itt próbáld az lesz a te fórumod
https://www.sportmotor.hu/foru...
Sziasztok valakinek nincs véletlen eladó kipufogója fz6-ra valami sport ,nem gyári átalakított.
Nekem a szept. 9-10 hétvégén kívül bármi, amikor még nincs nagyon hideg és eső.
szerintem egy laza hétvége megint
ígérem a kamera rendbe lesz most
Mondjátok,hogy mikor lenne jó.Itt intézem a szállást,ha a múltkor megfelelt.Ja meg hány napra tervezzek?
Már voltam arra is.SZUPER !
De szép hely Őszre szervezz valami túrát arra fele Arni.
Szilágynagyfalu és Élesd között kár h kihagytad a szerpentin!
Nagyon jó!
Valahogy beszoríccsuk, nem költekeztünk ki nagyon (legalábbis én) Olcsón laktunk, magunknak főztünk...
Érdekességképp a Dubrovnik 9300/fő/nap-ra jött ki, ebben szállás+kaja+pia+minden, kivéve a benzin. Most ezt mindenki döntse el, hogy ez sok-e...
Minket meg nem vittél el na nem bj, majd mehecc újra motorral
Erdély engem érdekel, e téren nagyon le vagyok maradva.
Jó lenne megint összeröffenni
Benne vagyok

Ősszel csinálhatnánk megint egy "kis" túrát. Mondjuk a többség már lehet, h túl van az idei kötelező guruláson. Gondolok itt a tavalyi csapat résztvevőire.
Pár kép,hogy merre jártam