Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Megjöttetek? Mind a hárman külön utakat jártatok?

Képeket raktok majd fel?
https://goo.gl/maps/XweFVqjKFQq
sztem ez volt a pontos utam, 867 km. 19:20-ra értem haza. Útközben benéztem Baján a laktanyámba, ahol voltam 1 évet... megvan az épület, lerobbant, félig szét van verve. A laktanya összes többi épülete hasznosítva lett, ipari park lett belőle, tele kisebb cégekkel. Szegeden megálltam felöltözni, mert eső nyoma volt, qrvára le is hűlt a levegő, meg nagy borulás felé mentem, de aztán csak Szentes előtt kaptam pár cseppet (az út vizes volt az ucsó 60 km-en) - ja meg szélviharba mentem én is végig
A vége 50 km már nem esett jól (főleg a hideg és a vizes út miatt) de nem fájt semmim különösebben.

A fogyit nem tudom, de az ucsó mérés 4,64
Szétszedem majd átnézek mindent.
http://www.ebay.com/itm/KR-Car...
Az a komplikált formájú gumi tömítés szokott megnyekkenni idővel (főleg ha sokat állt szárazon) a fúvókatartó alatt és ott is kap benzint ahol nem kéne neki.
De először a benzinszintet nézd meg, meg persze a szelephézagokat.
Egy méhecskét én is elütöttem, de az a lámpa felett a rácsba akadt be és ketté is szakadt. (de még élt) Akkor láttam mikor megálltunk az utolsó kútnál.
Én 18:06-kor álltam meg a ház előtt, 730 km lett. Itt-ott szemerkélt egy kicsit, de nem lett jelmezes túra belőle.
Általában 100 körül jöttem, altatni viszont biztosan nem kell. (fáj a nyakcsigolyám a sisaktól és szétültem a seggem)
A szél szinte végig durván fújt, az utolsó 300 km-en nekem is gyorsabban zuhant a mutató mint előtte. A gép jött szépen végig, nem volt vele semmi. (csak kiszáradt rendesen)
Egy méhecskét elütöttem bement a kesztyűm szárába megcsípett a két ujjam között azthittem csak a kesztyűt szúrta át de csak nem akart múlni a fájdalom félre álltam, lehúztam ott volt csóri meg a fullánkja is azt ki kellett húzni utána azthittem bedagad az ujjam és nem fogom tudni lehúzni a kesztyűt de nem dagadt be szerencsére.
19:10-re értem haza, pont 13 óra volt az út nekem és 840 km. Eső csak egy kis cseperegés volt viszont sok helyen vizes volt az M6 pont előttem eshetett. Annyira nem fáradtam el mint amire számítottam. M6-on végig 140-el mentem, erős szél lehetett vagy mi de csak bekucorodva tudtam meülni a lovat. 120 felett leránt a szél. Most mértem a legnagyobb fogyasztást 7.9L. Azthiszem kell még neki egy kis finom hangolás...
Szegeden beoltoztem, ert vizes es borult volt, de végül nem aztam meg
Gratula Pupu!
eső?
Home
Gratulálok papa!
Elég pazar. Mekkora hajó!
gratula!
sukár !
Rendben köszi. Akkor telón érdeklődöm