Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

És mennyivel jobban néz ki szerintem...
Azt meg tudjátok ha valami, nem túl bonyolult dolog esztergálásáról van szó abban tudok segíteni.
Igen, 120-at biztosan nem termelnék ki vele... azért várok egy bomba üzletre, hátha valahol felesleges lesz, vagy selejteznek, vagy esetleg hibás, hiányos gép lesz pici pénzért - nem sürgős.
Piaci áron nem éri meg, van egy esztergályos ismerősöm itt helyben, csak bármit viszek, mindig nyavalyog, hogy PONT MOST nincs ideje, pedig pénzt is viszek neki és látom, hogy nincs tele munkával
Régebben én is gondolkodtam hogy milyen jó lenne itthonra egy kisebb eszterga. Volt pár jó lehetőségem itt a környéken, de vagy pénzem nem volt rá, vagy valahogy lemaradtam róla.
Aztán az utóbbi időben úgy vagyok vele hogy tulajdonképpen nincs is rá igazán szükségem, beláttam hogy nagyon ritkán használnám. (de akkor mondjuk jól jönne az biztos)
Lacinak meg nem árt egy otthonra, ha a boxer bmw-vel tervezi a jövőt.
Ez is kb annyira való, ahogy nézem.
Kérdés az, hogy használnád-e annyit, hogy megérje. Ennyi pénzért egy szaki elég sok dolgot megcsinál neked. Szerintem egy "háztartásban" elég kevés esztergálni való dolog van. Nekünk az üzemben előfordul, hogy akár 1-2 hétig be sem kapcsoljuk az esztergát.
Szerintem nem sok érte kis műszerész esztergák vannak 100ért.
Nekem is ez volt az első gondolatom, de kb. ennyiért vannak hirdetve hasonló gépek... attól függ, megéri-e, hogy mennyi tartozékot ad vele...
Az árát megduplázza az,hogy règisèg ès már ritkaság is
Egy kicsit sokat kér érte, nem?
írtam itt a priven.
120 eFt
Nincs, de ha jó az ár, jó a gép, akkor egy motorcsere beleférhet.
Bár most tervezek beszerelni egy frekvencia váltót, ami max. 1-1,2kW 3F motort elhajt.
Ok. 400V-os van nálad annyi?
Ha egy erdőben minden fát kivágnak,akkor kivágták az erdőt.
Majd kűggy fotót róla.
A régi esztergája eladó lesz ha érdekel valakit...
Egy műhely Csepel berendezését vette meg abban volt sokmindennel együtt: eszterga e2n, köszörű, hegesztő aparát, műhely pad szerszámokkal, stb. Volt egy zsír új BMW motor index azt is megkaptam, meg zárásszög mérőt valami japán cucc
Ez jó.
Meg egy ilyen fúrót is kaptam. Ezt fogom tudni használni ennek nagyon örülök.
Max. érdekességnek ha nagyon unatkozol. (ilyeneket láttam 93-ban a Vasműben a diszpécser Nysában és némelyik Kamazban is)
Nem
Kaptam barátomtól egy ilyen átfolyás mérőt. Szerintetek lehet ezt használni valamire ha működik?