Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez nagyon nagy....
Halálos fegyver c. sorozatot néztem, csak úgy eszembe jutott: http://youtu.be/eHDrLo_xzdk
Nem kell nekem. De úgy értem, hogy nem olcsó...
Egy ideje már figyelem de nem lett olcsóbb. (ha kell akkor vidd)
Nem, plexi kell.
Jó ára van... Megveszed?
Jól megy, de közel nem annyira, mint a motorod... csak azt 3000 főlé kéne pörgetni
Egyébként pont nyár elején próbáltam egy ilyet újban, de az még 60 LE-vel erősebb - el tudnék viselni egyet a nevemen
Pedig küldhettél volna részletes bankszámla adatokat, hogy tudjanak utalni
Ahogy elnézem a képeket, döbbenetes a hasonlóság, szóval lehet, mégis rokon
Hát...inkább veszek helyette egy plexit: https://www.ebay.com/itm/29214...
Minden esetre szóhoz sem jutottam, így én is egy képet tudtam csak küldeni válaszként:
Várjatok, lehet hogy én állom egyedül a túrát!
Kaptam a napokban egy mailt hogy Mr. Jovan József nevű rokonom sajnálatos módon elhalálozott Togoban és én vagyok az örököse 9,2M $-nak.
Én kételyemet fejeztem ki ("hát srácok ez nagyon gyenge" mondattal) hogy valóban én lennék az örökös, de az ügyvéd úr meggyőződéssel állítja hogy én vagyok az, semmi kétség. Minden bizonnyal én tévedhetek, mert a következő hosszadalmas és precíz angolsággal megírt levelében már hiteles galériát is csatolt magáról és a családjáról, szóval biztos nem állít valótlant.
pókfocizott
Amikor Fegyánál voltunk én akkor is a sátramban aludtam, csak te erre nem emlékszel mert mással voltál elfoglalva.
Ez nagyon komoly gép!
Barátom kocsija. Mentünk egy kört. Háááát ..... Megy úgy mint a motor. Félelmetes.
Akkor San Moritz-t már meg se kérdezem neked 3000 km-es kiruccanás lenne
Na azt kihagyom.
Nekem 600 kilomèter
Júni 10-én lesz egy mini tali az Őrségben, Szentgotthárd körül. Ott össze lehet jönni délutánra, este vacsizni, dumálni, aludni, és másnap reggel el lehet indulni haza - néhányan a csapatból meg elindulnak kicsit messzebbre
Szóval aludnál sátorban? Szólok Csövinek
Esetleg még az előtte levő hétvége is jó lehet.
Idén már csak eljut hozzám valamikor. (továbbra sem sürgős, csak ne vesszen el)
Meg van még
Azaz június 2-3?
Ott pont nem dolgozom, szóval nekem tökéletes. Kiváló bemelegítés lenne az egy héttel későbbi túrára.