Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A Használtautón pár hónapig volt hirdetve egy 2006-os dunaújvárosi GTR de nemrég eltűnt. Eleinte 1,1M körül volt, aztán mostanában már 780e lett.
De nem javaslom hogy ilyet vegyél.
...aztán továbblép.
Gyulánk érett, megfontolt férfiember, az meg csak BMW-t vesz
Nem nehéz.
Ha a GTR nem volna olyan nehéz,érdekelne.
Motorvásárlás? Feszülten figyelünk!
Most már többet leszek itt,idén lecserélem az öreg Yamit,nézegetem az aprókat is.
Jó hallani rólad Gyulám, mi van veletek?
Hát ha ketyeg a motor és csipog az akksi akkor ott már tényleg baj van.
Árban annyi mint a többi, hagyományos savast én sem veszek már, a Banner http://www.akkumulatoroutlet.h... is kibírt 4,5 évet, szóval tegyél egy próbát hátha ez is kitart addig.
Nem a csipogás meg az lcd kijelző miatt venném meg,hanem elvileg gel és én ebből arra gondolok,hogy gondozás mentes aksi lenne?Árban annyi mint a yuasa,nem biztos,hogy két évnél többet bír,de ha aksi töltögetésnél nem kell mindig utána öntögetnem az ioncserélt vizet már nem kell annyit küszködni vele.A halk csipogás hát ha ketyeg a motor felőlem csipoghat meg villoghat is.
hát azért már megszoktam a négy hengert röpke tíz év alatt.
i8? csak mert az emlékeztet a Wartburgos időkre? Elektromos autókban Kína az élmezőnyben van, a legtöbb típusról, ami ott szalad az utakon, Európában még nem is hallottunk.
Gyakorlatilag már szinte mindenki kínában gyártat,vagy onnan rendel.Amióta megtudtam hogy a Merciben is van kínai alkatrész,német kocsi nem kell.na jó,esetleg egy I8-as jöhet.
Ezt láttam már én is de nem akartam ajánlani mert nem ismerem.
Maga a cég kissé mellérizsázva amerikainak és "prémiumnak" hazudja a terméket, de kínai cuccokat nevez át és forgalmaz ezen a néven.
Ez nem jelenti azt hogy a termék rosszabb lenne mint a többi (mivel szinte mindegyik onnan jön és egy akku nem egy űrtechnika) így ez is megvehető, az élettartama "na kibír-e 5 évet?" pedig pénzfeldobással meghatározható, akárcsak a többinek.
A sárga dizájn megkülönbözteti a többitől, tettek rá "intelligens" kijelzőt, csipog ha merül, de ez mind majomfogónak jó. (természetesen majd nézegetem az akksit a helyén hogy mennyit mutat a kijelző, vagy esetleg mindig a polcra teszem ha megjöttem valahonnan hogy lássam)
"Az Intelligens LCD kijelzős akkumulátor halk csipogással figyelmeztet ha az akkumulátorunk merül. 10,7-10,9 Volt feszültség értéknél csipog az akku hogy töltés igényel, ilyenkor a kijelzőn a merült akkumulátor ikon villog, illetve olvasható az alacsony feszültség érték"..... ezen viszont hangosan . . szóval csipog ha ideje másik akksit kell venned.
Én javasolnám hogy vegyél egyet és próbáld ki, biztosan sokunkat érdekelne hogy mennyire tartós. (azaz kibír-e 2 évnél többet)
Néha azért benézek.
Gyulus, te aztán jól el vagy tűnve
Sziasztok!
A múltkor tettem fel kérdést az akkumulátorral kapcsolatban,hogy milyen gondozásmentes aksit tegyek bele.A méreteik miatt nem jók,most viszont ezt tanáltam:
https://motor-akkumulator.aruk...

Szerintetek milyen lehet?Ha van valakinek véleménye erről az aksiról nyugodtan ossza meg akár pozitív akár negatív.
Józsikám,az a gyerek tisztára úgy néz ki mint te,le se tagadhatnád a rokonságot. . .
Vagy: ismerősöknek, haveroknak 3 rugó a kettő - de igyekezzetek, mert jövő 7en kidobom!

Amúgy tök szép mintájú gumi az még én használtam már ennél rosszabbat is.
Jaj sanyám, ezekben nincs semmi érdekes. Inkább egy Harley-t kéne kipróbálnod.
Hát nem vagy az a kimondott kalmár lélek. Úgy hangzana helyesen hogy: "Ha kell valakinek használt gumi (motorkerékpár) akkor akciósan 2990Ft-ért elvihető, vagy kidobom."
Sziasztok!
Ha kell valakinek használt gumi (motorkerékpár) ingyen elvihető vagy kidobom:

https://www.kepesmotor.hu/utca...