Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szombatom
Jópofa lehet kipróbálnék egy ilyet.
7:20-nál: "természetesen"
Én egy öreg olcsót hajtok, szóval igen - de mire annyi pénzem lesz, hogy a képen lévőt megvegyem újan, addigra biztos nem
Akkor most jönnek az érettségik? Asszem hétfőtől...
Nem. Bogi ballagott.
Bocs a BMW tulajoktól, de ezt a címet.. http://youtu.be/1ZXTLZF6OKE
Mindent a tudományért
Nekem az akksis fúrógép ugyanilyen 24V-os. Először a töltője nem akart tölteni, mint szakember megállapítottam hogy a tekercsen a hővédelem kiolvadt majd elhárítottam a hibát. (összeforrasztottam a tekercs vezetékét direktben)
Ennek eredményeképp (ok-okozat összefüggés) mivel a hőfokvédelem ki lett véve, így a töltő olvadt össze furcsa formájú műanyaggombóccá másnapra a konnektorban. (ezzel bizonyítottam hogy a hővédelem előzőleg megfelelően működött és ellátta a feladatát)
Aztán szétszedtem a képen is látható akksiköteget és kb. ugyanezt találtam benne. (némileg zárlatos volt már egyik-másik, ezzel bizonyítva lett hogy a töltő nem véletlenül pusztult el) (szóval jelenleg sem akksi, sem töltő nem áll rendelkezésre a fúrógéphez)
Sanyi, voltál a szezonnyitón?
Nekem is füstölgött még egy órát csak bottal mertem megpiszkálni.
Azt írtad kikötötted az Exup-ot, a szervójának a csatlakozója rajta van a CDI-n?
Nálunk a tűzjelző aksijai halnak meg 1 év alatt, mikor már büdös forró akkor vesszük észre. Na akkor van ám fosás, rendőrpajzs lehoz, védekezik, csavarhúzó,fedlap leszed, hosszú bot forró púpos aksi bottal kipiszkál földre pottyan izgul ne robbanjon aztán vár kihűl majd 2 nap múlva mikor már elvileg biztonságos begyűjt
Azt hiszem az akksi töltést túltoltam, Béláim...
Mindkettő rendben van.köszönöm a tippet.lehet valami elektronika lesz.
Várjál,Kawánál se sokkal jobb a helyzet,Ugye ülés alatt van a tank,és ott van a kiszellőző cső is.De nem vezették el hosszan máshova,otthagyták az ülés alatt egy rövid kunkorban.Múltkor is éreztem benzinszagot,nem örülök hogy a seggem alá benzingőzt ereget.Teszem azt műszálas gatyában izgek-mozgok rajta,vajon mikor égeti meg a seggem?

https://totalbike.hu/hirek/2018/05/04/kell-e_felned_a_tuzhalaltol_ha_megall_melletted_egy_ducati_panigale_v4/
Exup szelep vezérlő motorja csinál ilyen tünetet,elkopik benne a műanyag fogaskerék.
Kell is tartalék.
"Pedig levezettem, többet nem tudok... ", csak hibásan. Ok majd megvitatjuk ezt is.
4 van nekem is kettő tartalékban mindig a táskában
Pedig levezettem, többet nem tudok... a Babetta meg nyilván vicc volt... az F1 az más, az űrtechnika ott a még csökkenő teljesítmény is elég az adott pályán max. elérhető sebességhez, mert ott nem a max. a cél, hanem az optimum az egész pályára. Ezt igazolja az is, hogy sosem a Mercinek vagy Ferkának mérik a legnagyobb sebességet, és az abszolút rekordot is valami BMW-Sauber tartja már vagy 10en éve.... de majd szóban megvitatjuk, lesz rá idő (csak Cső meg Józsi nehogy megfojtson bennünket álmunkban )
megoldottam a kártyagondot csak engedélyeztetnem kellett a fene essen bele. Szal elvileg nem lesz több zaklatás :D
Van két tippem, aztán eldöntöd. Takarítsd ki alaposan a karbit és nézd meg az exupot, hogy az valóban nyitott állapotban van-e, mert ha zárt helyzetben ragadt le én azt se tartom kizártnak, hogy az okozza a rev limitet.
+