Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Autóm van :-)
Autóm van :-)
Hát egyikőnk se az az igazi gyorshajtó, de annál jobb tempót megyünk, hogy szaladj mellettünk! mert ugye motor nélkül...
Milyen optimista vagy
Én eladtam és vettem
Most,hogy nincs motorom,kizártok a fórum-ról ?
Mièrt ne jöhetnètek?
Hát akkor idén sem járjuk be Erdélyt Káááár...
Mondjuk, te könnyen vagy, mert fiatal vagy, de nekem már csak 30 évem van hátra
A transalp azèrt volt jó mert lementem ide a tóhoz vagy a szőlőbe ès motoroztam a földesúton mert bírta a terepet.
Èn Ducato-val járok mindenhová a munkám miatt.A TDM csak jó útra való ezèrt nem volt èrdemes beindítani csak ha messze bb mentem vele.Tudod milyen az út Nagykárolyig.
A Hexagonnal járok szinte mindenhova, a többi egyelőre csak van. (a GTR néha dolgozik pár ezer km-t, de eléggé szezonálisan)
A Jawa egy későbbi projekt lesz, az FZR talán a télen már elkezdődik, a GTR-rel meg nincs mit tenni.

Pedig neked van miből válogatni.
Jó reggelt !
Én nem adtam el a motoromat.
Mondjuk gondolkodom,hogy visszaveszem a règi transalpot,mert a srác sem jár vele mert tèrdproblèmával kezelik.Azzal meg itt a szőlőben a tó körül elcsavarognèk nèha.az bírja a földesutat.
Èn is ìgy gondolom.
Ez az időszak amikor kicsi a gyerek,sok mindenre nincs idő. Illetve sok pótolhatatlan èlmènytől maradna ki az ember,ami nem èri meg. Majd eljön az ideje megint a motornak is.
Lesz majd másik,pár èv múlva de nem TDM.Nrm tetszett,hogy 1 és ès 2 és ben mindig csúsztatni kellett a kuplungot városban.3500 fordulat alatt reszketett mint egy traktor.A transalp sokkal nekemvalobb volt.
Egyenlőre sehogy.
Nincs időm motorozni.A lányom kitölti a szabadidőmet
és most? hogy tovább?
A TDM ét.
Csak az volt.
Melyiket a sok közül?
Jó reggelt !
Eladtam a motoromat.
Voltál a Concourson? Gondolkoztam én is, hogy el kéne menni...
Kint aludtam a kisházba,mert vendègek vannak. Nem fèrtünk el.
Igen,hètfőtől kezdődik.