Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A tömítést is kicserélted a fészeknél?
Az úszót ellenőrizd,nem-e lyukas,akkor leül az aljára és nem tud zárni.
Hát nem is tudom... túl férfias, és mintha egy számmal kisebb feje lenne a testéhez... én biztosan nem őt választanám a 3,5 milliárd darabból
Ő egy szép nő!
Sziasztok! Egy 1999-es 400-as Fazer egyelőre igen boldogtalan tulajdonosa lettem. A bal karbiból folyik a benzin, a szelepház nem zár tűszelep csere után sem. Eddig két ötlet volt: 1 újrafúrni ami vagy sikerül vagy nem, illetve a karbi csere. Nos, 400ashoz karbit sehol se találtunk... Voltak, akik szerint a 600as karbija jó hozzá. Kérdéseim: van valakinek egyéb javítási ötlete? Tudtok esetleg valahonnan karbit? Tényleg jó a 600asé hozzá?

Köszi
Elkapnám elkapnám!
Hát ez már az a méret, ami szabadlábra helyezve szaladna szét mindenfelé
Dehogynem.
Te nem lennél vidám állandóan akkora dudákon?
Igen van néhány. Összeszedtem őket,mert mindenhol feküdt belőle szanaszét.
Ha valamihez esetleg balta kell, úgy látom, van kéznél
Õsszeraktam. Sztem jó lesz. Az összes motyóm elfèr rajta.
Vidám kis fickó!
Vidám kis fickó!
Én csináltam egyet, kb. 3,5 méter hosszú (faltól-falig) és 80 centi széles, de árban kb ugyan ott van mint amit linkeltél.
Ilyet vettem kettőt a garázsba.

https://polc.arukereso.hu/mark...
https://www.myespressoshop.com...
Valszeg látott már ilyet az ember, de a megvalósítás űber kókány Meg az elv is, mert a hengert kéne fűteni, valóban lehűl azonnal a forró víz, ez látszik a kifolyó barna lén (inkább ne hívjuk kávénak ) A nyomással nem lenne gond, az akkora, ahogy húzod a kart, vagyis épp áttörje a kávét, ez ilyen a gyárinál is, valóban nincs 9 bar, de elég akkor is.
Vannak az ilyesféle gépeknek hívei, de elég nehéz (=nyűgös) vele jó kávét csinálni.
Ezt Lászlótól, mint a kávékészítő rendszerek értőjétől (Gaggia=Gáddzsá) kérdezem: ha jól sejtem akkor itt egyrészt nincs meg a min. 6báros nyomás, másrészt a forró víz szinte azonnal sokat hűl a betöltéskor. Jól gondolom?
Már megint piáztunk.
ez nagyon beteg
Szerencsére nem nekünk.