Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

FZR
Csövi, most jöttem meg a Tiszáról, Körös-toroki Napok van épp Tele a bícs bikinis csajokkal, akik estére seggrészegen fognak ...ni - valahogyan vissza kéne mennem az asszony nélkül
chip tuning nagy turbó optamalizlni és huss repülni fog :D
Nekem tetszik a kis gèp.annyi a baja hogy indulásnál lassan gyorsul sőt mondanám alig megy míg be nem kapcsol a turbó.Alacsony fordulaton meg akar halni.
Akarok beszèlni egy dízel szerelővel mert szerintem nem normális,hogy kis fordulaton kva gyenge aztán megindul mintha picsánrúgták volna.
Sok évvel ezelőtt volt ilyenünk cégesként. (csak a furgon, nem a körbe üveges) Egész jó volt, eltekintve attól hogy nagyon tetű módon mozgott, bár elkamionozni a cuccokat innen akárhova elég volt, az előzésnél viszont előre kellett gondolkodni. Utána tavalyig 2,0tdi Transporterek voltak (gyilkosan jók, ha nem lenne olyan "már-már kényelmetlenül nagy" akkor itthonra is olyat vennék) most meg ilyen Vivaro van megint, csak 2,0 CDTIBiturbó. (ez is jól megy, bár ronda mint a lóharapás, ahogy a Combo maxi is)
Persze hogy tudom.
Jó teszek kèpet is.
Opel
Renault
Nissan
Ès Diesel
1.9 L
Vègül olyat vettem ami mèg nem volt nekem.
Opel
Tènleg tudod?
Nehogy megmondd hogy milyet! (én úgyis tudom, más meg hadd szenvedjen)


Milyen járgány lett végül?
Tök jó lehetett.
Semmi
Vettem autót
Ilyen komoly betétek egy bmw-re? Hiszen a motorfék is megfogja, vagy a kerékcsapágyak ellenállása..
És kész! Próbaút még nem volt.
Nem sok kép, a többiek fotóztak inkább, de az még nincs nálam.
https://drive.google.com/open?...
Látom már. (még semmi)
És mi van a Kawasakival?
Szép volt. 1x megáztunk felfelé menet, meg hazafelé is a határtól hazáig (akkor bőrig, az esőruha ellenére ) Van pár kép, majd ide linkelem.
Én veszek 1-et.
Ilyen kell nekem,ezzel lejönne a lánckerék anya.
Szép nyugis tempóban nyomják,a bukástól nem kellett tartaniuk.