Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azért én ezt megmérném, csodálkoznék ha megközelítené a 60HRC-t.
60 hrc már nem rossz
Vizsgamunkának meg levágsz 88 eszementet?
Egyébként tök jó az a webbót, lehet rendelek egy jó kis Machete-t, 10-12 körül már vannak. Mindig teccettek és önvédelemre is jó otthon
Oké,majd megnézem a Kill Bilt,az jó oktatófilm.
Az a baaaaj, hogy hiába a kard, vívni is kéne vele tudni... különben elveszik tőled, és elvágják vele a torkod.
Ilyesmivel csak akkor édemes védekezni, ha tudsz és mersz is vele bánni. Persze ha vitrinbe kell dísznek, az más tészta.
http://www.kardker.hu/john_lee...
Gyuszkó majd egy ilyet szeretne,ezzel lehet harcolni,de mg ez se a tradicionális bimetál japán kard,azok 300000-nél kezdődnek.
Igen,ismerem az ilyen szettet,csak ezek díszkardok,élezve nincsennek,és gyenge anyag,cigánygyerek fején el is görbül.Én John Lee Practical Katanát szeretnék,1095-ös szénacél diferenciált edzéssel,valódi hamonnal,70000-péz.
Gyuuuuuláááám Lehet neked kardocskád a falra ez így szettbe van.
Nem a mienk, a fotósé, beszélj vele :D
Tőlem tanulta a rosszalkodást :D
Pupu,mostanában rosszalkodik a Wettel gyerek,beszélned kéne a fejével.
http://youtu.be/q4pNVHRZZog
Én meg autóztam Reggel Pécsre, Tompa érintésével, este meg haza, Dföldvár felé, sötétben. Oda -vissza megáztam, és majd' 600 km volt - Suzukival ráadásul, aminek a lapátja xarul töröl, és az autó párásodik belül
Most úgy nem kívánok járművet látni pár napig
Délután is motoroztam egy kicsit. Kint voltam megnézni a házat. Az alsó szinten végeztek a festéssel,nagyon szép lett. A felsőszinten még a Bogi lányom szobája van vissza,a többi helyiség már 1x át lett festve. Jól fog kinézni. Sztem a héten végeznek a festéssel,jöhet vissza a villanyszerelő szerelvényezni,hétfőtől egy hétre lerakjuk a laminált padlót. Szerdára kész a konyhabútor a gépekkel együtt,utána üzembe helyezik a gázkazánt. Szeptember harmadik hetében költözünk.
Mennyivel öregebb, 5 évvel? Egyik 19, a másik egy híjján 20?
Exuppal szerencsére a 750-es lepucolva áll a garázsban nem lett volna jó össze koszolni... Pedig a veterán versenyre az lett volna aktuális.
Melyikkel voltál?
Én tegnap este 9 felé mentem haza motorral akkor is nagyon jól esett szarrá áztam
Megjött a fesszabályzó a Majesty-hez. Még a generátort várom ami ezen a héten fog érkezni,és utána tudom ismét használni végre.
Voltam motorozni kb két órát. Nagyon jól esett.
Mivel kartergáz cső,ott mindig csapódik le egy kis olaj,ezért vezették be a légszűrőházba.Ha annyira tele van hogy folyik belőle,az már nem jó.Ellenőrizd az olajszintet,ha túl van töltve,csinálhat ilyet.Esetleg a csőcsonknál,ahol rá van dugva a légszűröre dugulás van és nem tudja a motor elszívni.
Sziasztok vagy egy yamaha fzr 500 am es a kartengaz csobol jon az olaj az mitol lehet?
Ezekből könnyen lehet választani MIND, még a britt szörnyeteg is.
Szentendrei közlekedési múzeum. Egy kis nosztalgia