Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát igen, nem volt túljelentkezés, egyedüli jelentkező maradtam.
Ez nem jó példa mert már erre is megalkották a tényeket hogy ez így itt működik de járműmotorban nem működhet.
Én imádtam az ilyenekkel kárt okozni magamnak már 25-26 évvel ezelőtt is. Először csak hittem bennük, aztán meg idővel a tények is alátámasztották hogy a hit hegyeket mozgat meg és valóban működik amit ígértek. (de persze mindig voltak akik megmondták hogy ez márpedig nem működhet és átverés, hát ilyen dolog a vallás)
Egyébként most is van mindegyik járműben kártevő termék.
Most értünk haza. Felcuccoltunk a házba 3 utánfutónyi zsákot tele ruhával,egy utánfutónyi dobozt,és a vizes is befejezte a munkát. Holnap megcsinálom a helyet a bringáknak,motoroknak,és azt hiszem el is költöznek a hét elején. Szombaton jönnek a költöztetők,és viszik az összes bútorainkat,és akkor már végérvényesen ott fogunk lakni. Nagy változás ez az életünkben. Kicsit izgulok is miatta.
Köszi Csövi!
Ártani talán nem használ Én egyedül a kuplungnál nem vagyok biztos abban, hogy ez a csiszoló, feltöltő jelleg hasznos lehet. Én is ezt az olajat használom majd, csak 20w-50be.
A Medikémiának is volt ilyen löttye, a CRC oil additív.Nagyon reklámozták,aztán régóta csönd van.
De én mentségemre, dolgozok mint állat
Idèn viszont baxtatok jönni
2 éve útra készen tűkön ülve vártam a másnapi indulást.
Szerintem, ezekkel az adalékokkal tudod a "legnagyobb kárt" csinálni. Ezt ügynökök adják el és valóban csak abban bíznak, h hiszel benne és ezért megveszed. Pont te linkeltél a múltkor egy olaj mérnök cikket aki tök általánosságban beszélt arról, h még a más gyártók által készített olaj is káros reakciókba léphetnek egymással az adalékok miatt. Akkor egy ilyen cucc mennyire lehet biztonságos. Nem gondolom, h feloldódnak a főtengely perselyek, de ki tudja milyen savas dolgok keletkeznek. Nem akarlak lebeszélni róla, h bármit tegyél bele, de a szimpla, rendszeres olajcserénél nem tehetsz jobbat a motorod megóvásánál.
A teljes épület további MUNKADÍJA készre (betonozás feltöréssel kb. 100nm, Dryvit hőszigetelés kb.150nm, gipszkartonozás-mennyezeti hőszigetelés 60nm, gipszkarton falborítás 35nm, falak vakolása 30nm, osb falszerkezet készítése 15nm, fal és mennyezet glettelés-festés 200nm) kb. 1,2M Ft lenne. (ebből a tényleges betonozást vagyok hajlandó kifizetni, minden mást megcsinálok én)
Ehhez ott van még az épület teljes villanyszerelése (aminek egy részét már megcsináltam de nyilván a többit is én fogom) a vízrendszer.
Kedd, csütörtök öttől hétig.
Steve mikor rendelsz?
Ezt még nem használtam eddig Metabondot tettem bele. Egy fontos lényege van ezeknek az adalékoknak. Hinni kell benne.
Isten éltessen Sanya!
Úgy látom már nem bízol a kőművesekben (se) azt is magad csinálod.
Mindennapi fizikai tréningen veszek részt.
Kicsit becsiccsentettünk Vicusommal.


Köszönöm szépen Arni!
Ja a silica gyöngyökre is, hogy ne edd meg aztán..http://youtu.be/PYJN7iEgV5g
Rá van írva. +20%
Esküdj rágugliztam a revitalizantodra, ezt használtad már, mik a tapasztalataid?