Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Valójában kb 4 fokozatot használok talán. A többi felesleges sztem.
Nagyon jól néz ki,és fiatal is.
Szia! Sajnos nincs már vezetékes szám. Be kéne üzemelni a régi skipe-ot,ott tudnánk beszélni.
Tetszik nekem ez a szuzi
Nagyon menő, ezt még megfejelni egy hármas agyváltóval és a tudat, hogy 54 fokozatban uralod az utat...most 43-ban vagy inkább 48-ban menjek?
Azért nagy előrelépés, a következő mérföldkő amikor motort is felraknak a váltóra és kerékpár méretű 200 lóerős gépekkel hasíthatunk.. én már várom
Ez is érdekes írás a bringázásról. Leghatékonyabb közlekedési eszköz.

https://magyarnarancs.hu/velov...
Érdekes.
Ha megfizethető lesz tuti ilyen lesz a következő bringám.
Addig meg tekerem a mostanit. ( még vagy tíz évig)
Ez nagyon király, kéne.
Szia Sanyi.
Akartalak hivni de rájöttem,hogy mivel elköltöztél nem jó a vezetékes számod.
Jó reggelt!

Egy kis érdekesség,ha valakit érdekel.

https://bikepro.hu/cikkek_2/pi...
Jó éjszakát!
Jó éjszakát!
Jóvanna, egyrészt deklaráltad, hogy nekem nincsennek érzéseim, szóval nekem szabad, másrészt érintettségednél fogva nem látod a helyzet komikumát...
Ez hasonló ahhoz, mint mikor a fiatal szülők Lajcsika ül - Lajcsika áll képekkel szórják tele a közösségi médiákat, 10 db/nap sebességgel, miközben ez rajtuk kívül igazából senkit sem érdekel - persze mindenki jópofit vág hozzá, kivéve az "érzéketlenek"
Na léptem.
Nincsen semmilyen kényes elvárásom, csak mindig felhúzom a szemöldököm egy ilyen megnyílvánuláson "Ez ilyen presztizs-kérdés, kinek mikor áll fel a kölke" . Persze azt írsz, mondasz amit akarsz de azért engedtessék meg másnak is, h a sajátja legyen a legfontosabb és zavaró legyen számára, ha kineveted azt, hogy ez a "jelentéktelen" dolog jó érzéssel tölti el.
... és kisgyerekes szülőnél ez így is van rendjén - de én nagygyerekesként azért megmosolyoghatom? - mint ahogy ti is meg fogjátok 20 év múlva, ha a társaságból valaki ilyennel jön
Most ha PC akarnék lenni (és megfelelni a kényes elvárásaidnak) akkor azt írnám, "mennyi öröm lesz még ennél fontosabb" - de most 1G leszek, és azt írom: "mennyi szívás és aggódás lesz még"
És egy kisgyerekes szülőnek ez legalább annyira lényeges dolog, mint neked az , h milyen eredménnyel államvizsgázik a kislányod
Én még élvezem ezeket a beszélgetéseket
Tudod, én az ilyen "kinek mikor" beszélgetéseket már 20 éve elhagytam... azóta sokkal fontosabb dolgok is történtek.
Egyébként majd megtudod, meg majd Ádám is megtudja - ezek jelentéktelen dolgok, ahhoz képest, amik később jönnek. Az ügyességhez meg végképp semmi köze.

Ui: úgy látom, velem szemben tényleg vannak érzéseid
Részemről szó sincs licitálásról, vagy presztízs dologról, csak nekem veled szemben vannak emberi érzéseim és mivel én magamon kívül a gyerekeket is nagyon szeretem tényleg mosolyt csal a képemre amikor egy ilyen kis gyerkőc ennyire ügyes. Ugyanis ennyi idősen egyáltalán nem szokványos, h már áll.
Ez ilyen presztizs-kérdés, kinek mikor áll fel a kölke licitálni szoktak Pedig igazából mind1, sőt az okosabbak később állnak fel - mivel állhatnak még életükben eleget
8 hónapos és már így áll? Nagyon aranyos kis srác.
Márc. 8.-án induluk
Barátomék is úgy járnak, hogy már 7-kor a suliban a gyerek - nem tudják később vinni. Így járt és nem ő az 1etlen, a suli fél7-től nyitva. Sajna a nyomor nagy úr
Persze a legtöbb lurkót SUV-al viszik, ezért 7:40-7:50 közt akkora dugó van az iskolánál, hogy a Pöstnek is becsületére válna! Szeptemberben mindig rendőri irányítás van aztán később beáll a rend.
Én is, mikor vittem anno a gyereket háromnegyed8ra, nem tudtam menni a sok paraszttú