Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az ájfon is jó... persze tudom, azt is csak azért veszik, mert jó
Szerintem nem csak divatból ül rá a többség, hanem mert jó. Én is ráülnék egy hasonlóra, ha többet tudnék motorozni és lenne értelme váltani. De arra az évi 2-3 e km miatt minek...
Volt már neked ilyen motorod, csak az be volt csomagolva műanyagba (RT)... szóval pontosan tudod, milyen. Szóval nem mind1, mit gondolunk?
Egyébként én azt, hogy ez neked való motor, megvan a méreted hozzá, városban ideális az üléspozíció miatt, meg aztán te használnád is.
Árnyalja a képet, hogy az összes divatmajom ilyet vesz, ezért magas az ára.
Egyébként te mért cserélgeted a motort 1-2 évente? Illetékekre, átírásra otthagysz egy vagyont így...
Az a baj, hogy az asszonynak nem tetszik ez a felemás lámpás fazon... :/ Hogyezeknek semmi nem jó
Remélem megmostátok alaposan a húst, mielőtt megfőztétek!
Mert ha nem francia szarokkal küzdesz, akkor egész jó szoktál lenni motorokkal :)
Miért tőlünk kérdezed?
Komolyabban: ez lenne majdnem 1,7-ben hazahozatallal, papírozással nem? Ez meg kb az ára, vagy tévedek?
Benne van a bukta lehetősége is, hogy felesleges volt elmenni megnézni...

Vagy csak magáról a típusról mit gondolunk?
Fiúsabb mint a jelenlegid
Helyben dőlnék el vele, mert nem er le a lábam. Pár év múlva meg felülni se tudnék rá a csipőprotézisemmel
Hihetetlen szerencsénk van vele eddig. Mosolygós, kedves, mindenkivel aranyosan viselkedik, jól eszik, jól alszik. Már nyomja a ne!(nem, ha nem kér többet vagy nem ízlik vagy basszam meg), mamamamama (mama ha baj van) bábá (anyjára kérdőn nézve közben, mikor már várja haza a papait). Imádom! Ráadásul megtanultam reggel még úgy szundizni egy kicsit, hogy közben valaki belekönyököl a szemembe miközben az arcomra nyálat csorgatva mászik át a fejemen.
Persze ha a Piros is úgy gondolja.
Nekem úgy néz ki rendben lenne.
Én is kacérkodtam a gondolattal, de letettem róla az árak miatt. Én még egy 5kw-os megoldást néztem. Amire még jó lehet talán, egy kibelezett régi jetskí-be, ha meghagyná az ember a hajtóművet, egy kis krúzolásra biztos elég lenne az 5kw.
Kedden lesz biztos idöpont.
Időpont mikor lenne?
Én mindet használom (8x3) igaz főleg terepen megyek.
Ki mit szól hozzá?Szép a fogaras is de meglátjátok,hogy csodaszép utakon és kanyargókon megyünk majd igy is.
Negyedik nap elmennénk Tordára megnézzük a sóbányát,Torockóra megnézzük a székelykövet,Felsógirdára megnézzük a jégbarlangot.Ott lenne a szállás is.
Harmadik nap elmegyünk Parajdra a sóbányába,a Gyilkos tóhoz,a Békási szorosig és vissza Szovátára
Második nap elmennénk Szovátára,ott megnézzük a medvetavat.
Arra gondoltam,hogy nem kellene eröltetni a transfogarast.mivel viszonylag kevés idö alatt nagy távot kellene menni javaslom,hogy több látnivaló legyen a túrán.
Első nap lejönnétek hozzám.Szállás a tónál faházban,én állom.
2-3kW körül már nem nagyon kell váltó sem. Bafang középre rakható motort lehet venni amihez használható a hátsó váltó, de az csak 1kW-os maximum, és még ez is egy használt robogó árában van.

http://youtu.be/ktmq2BgbwE0?t=47
Teljesen egyetértek veled, nekem is van 18 de jó ha 3-at használok.