Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én 2015 októberben tettem mappába a GS képeket, szóval előbb kellett hogy legyen mint november 17. ........Drágám.
"Adonisz" "hero" szavakat próbáltad?
De drágám, akkor volt. Itt mentünk bebizniszelni az atlanticot és még cseréltünk is kicsit. Igen tuti feltettem, de semmilyen relevánsnak tűnő kulcsszó nem vezet oda
Láttam többx, mindenki hosszában megy rajta - abban nincs semmi kihívás Ráadásul még a teteje le is van aszfaltozva. Jó időben tele van kanárinak öltözött görnyedőbiciklis
versenyzővel, nagyon buzisak a cicanaciban
Örülök, hogy sikerült. Sokszor hatalmas szenvedés leszedni az ilyen ragasztott cuccokat.
Az miért ipari hulladék?
Nagyon kössz, hajszárító sokat segített. Én is beindítottam a vasat, meglepetésemre pöccre indult s nem is fuldákolt.
És egész nap keresztbe a gáton akarod használni azt a biciklit ahelyett hogy inkább hosszában közlekednél rajta?
a kutyasétáltató "kerékpárod"
Tudod te, milyen meredek a Tisza gát oldala? Különben az a DH nem volt komoly, csak nem kell az a sima monty, olyan van... jobb lenne egy kicsit erősebb felépítésű.
Nekem ilyen 5,0004 kg-os szénbicikli nem való úgyse.
Mert az nem akkor volt. Nincs rólad képem mivel nem gyűjtelek, de csodálkoznék ha nem tetted volna fel ide.
Egy ilyen bringa jó lenne. Még talán a vizen is fenn marad. Mind a kettő
Mi az ipari hulladék?
Melegítsd meg hőlégfúvoval vagy hajszárítoval.
Az előbbivel nagyon ésszel mert a festéket is leégetheti. Ha szerencsés vagy akkor jön vele a ragasztó réteg , ha nincs akkor ki kell kísérletezni melyik oldószer hozza le anélkül hogy a festéket is lemosná. Pl aceton, szintetikus higito. Vagy fogsz egy radirgumit esetleg az is lehozza. Sokféle lehet a ragasztó
De mind1 Csövinek is hiába pofáztunk hogy ne ipari hulladékot vegyen.....
de igen ha az alföldre dh gépet akarsz venni

http://kerekpar.co.hu/kerekpar...
Sziasztok! Régi odadöglött tankvédö matricát hogy lehet szépen leszedni? Pöndörödik fel csomó helyen s cserélném le.
Sanya, nekem mekkora váz a jó? 180 vagyok kinyútva. Csak kb. mert nem vagyok versenyző...
24" igen.
Igen azt a képekből levágtam, hogy közelebb vagy a Holdhoz mint én A 61 cm az a 24 colos vázméretet?


Szia Józsi!

Jó kis motorok ezek,nem bántam meg hogy megvettem.
Indítottam,szépen indult is. Az a dolga. Holnap ha tényleg lesz 15 fok,még meg is járatom itt a környéken.
Szia Sanyi! Csak mondom én ma az egész ebédidőmet a cbr-rel töltöttem. November óta most indítottam először. Pöc-röfre indult,úgyhogy ma már senki sem tudott felmérgesíteni,vagy idegesíteni. Semmi nem érdekelt akkora lelki nyugalom lett rajtam úrrá. Úgyhogy indíts csak el te is! Ja és 83 foknál jobban nem melegedett fel.MEGÉRTE!!
Ez meg itt van nálunk. Van akik jártak a kisházunkban,azokkal itt mentünk át. A vonat megy,a fényjelző fehér,és a sorompó nyitva.
Muszáj volt. Olyan volt mint a laposelem.