Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem is jó
Jó nekem is megyek.
bekessanyi
Nekem rendben lenne.
Oda én biztos nem megyek.Meg aztán Arnival szeretnék személyesen is találkozni végre. Nekem Erdély nagyobb élmény mint a tengerpart.
Nekem rendben van.
Sziasztok.A túra Junius 14 tõl 18 ig lenne.14 péntek úton lennétek hozzám,15 szombat megyünk Szovátára,16 vasàrnap Békàsi Soros gyilkostó,17 hétfõ felsõgirda,18 Kedd haza út.Irjuk össze hányan lennènk.
Max egy millát tennék motorba, azért VALAMIT a sárga is ér szerencsére elég jó a lakáshitelünk amúgy. 78-at fizetnénk már csak nyolc évig úgy, hogy a házunkban (koszos panel) 130-140-ért is adnak ki. van két lakástakarékunk ami egy éven belül lejár szal annyit kell csak belefizetni, hogy a lakástakarékok betakrják a maradékot, ne maradjon felesleg. (Felújítani már nincs mit, megcsináltuk amit kellett).
"eddig még csak nővel voltam" maradjon is így
Amikor néztem 2013-ban a GTR-t, konkrétan ez állt mellette. (megismerem, EZ AZ)
Gondolkodtam is azon hogy melyikük legyen. Mikor mentem megvenni, ezt épp előtte vette meg valaki. (bár mindegy volt, mert akkor már eldöntöttem hogy az olcsóbbik lesz)
Ami érdekes az az, hogy akkor volt benne 92.900 Km, aztán azóta tolattak vele 18.500 Km-t. (pontosabban legalább 27.000-et, ugyanis lekérdezve tavaly márciusban volt eredetvizsgán 101.277 Km-rel)

https://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/gtr_1000/kawasaki_gtr_1000-14010910#adatlapContainer
...akkor inkább a spanyol tengerpartra kéne menni... a Szent Iván éj qrvanagy buli szokott lenni. Mindenki kint a parton, tábortüzek, társaságok... bár eddig még csak nővel voltam, mivel ez elég romantikus, de manapság divat lett elfogadóbbnak lenni!
Egyrészt még nem volt szerencsém ilyennel menni (csak álltam mellette) másrészt ahogy írták is, neked volt már 2 boxered.
Ugyan nem vagyunk egyformák, de én aláhúznám a lakáshitel szót két vonallal, ha már 1,5-2M Ft-os összegekkel dobálózunk. (nekünk rendkívül jóleső és megnyugtató érzés volt idő előtt kidobni az OTP-t a házból, nem volt kedvünk 2028-ig együtt élni vele)
Nos összehoztam, június 15-22 között szabad leszek.
Igen, simán elindította, pedig nyektettem kicsit mire elindult. Kb november óta nem ment. De menni nem mertem vele...
Akkor jó.
Az akksi működik?
Jövőre már a lányom ha nem lesz annyira apás és le tudok lépni többször akkor én is veszek egy jó kis túrázni való motort.A hondát megtartom kijárni ide a tópartra
Persze ha BMW jel van rajta akkor .......
Jól néz ki,csak sokallom a 4800 eurót egy 2003 as motorra amit még haza kell szállitani és forgalomba helyezni.
Persze, aki ment adventure-rel az nem vitatja hogy jó
Egyrészt ennyire fejlett még nem volt mint egy 1150adv, másrészt azért gondolja bele hogy minden munkanap megyek legalább egy órát, plusz a hétvégi mókák. Gondolj bele hány év alatt ülsz akár te annyit a motorodon mint én egyetlen évben, így neked rövidnek tűnő idő alatt is megszokom. Meg azért mindig volt valamilyen szempontból előrelépés, csak ez a mostani volt egy spórolási húzás, nem is terveztem sok évig megtartani. Az adventure meg... szerintem az a modell az egyik csúcsa (nyilván mindig az aktuális) a motoroknak. Kicsit tartok is tőle, hogy még ne ilyet vegyek, hanem többet fizessek bele a lakáshitelbe és csak egy Dakar-t venni, aztán 1-2 év múlva lehetne akár már az újabb fajta is a nagyból. A Dakar meg a mostanihoz képest sokkal jobb, kiélhetném a terepezős dolgaimat jobban.
Én azért megnéznék más seikokat citizeneket hasonló árban és élőben. ez a valóságban nem mutathat olyan jól
Én is kinéztem magamnak ezt a kis aranyost,csak az idei ötéves tervbe nem fér bele.
https://citizen.timecenter.hu/...
Sanyi! Sikerült beügyeskedni az akksit. Köszönöm.
Nem is akarok vitázni... a Rolex is egy nagyon pontos, jó óra - de semmivel sem pontosabb, mint egy 100 dolláros Casio (sőt )
mégis minden befektetési bankár kezén Rolex van - de minket nem vernek át, tudjuk, csak azért, mert jó
... ez persze durva leegyszerűsítés, mint a legtöbb hasonlat.
Ezekkel az érvekkel nehéz vitázni