Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Különben már erre is kifejlesztettek megoldást - 20 centivel előbb kell benyomni a féket
Nekem biztonságosabb a nyári gumi nagy hóban - mert el se tudok indulni otthonról
Nálam 12 db kerék pihen a garázsban... még jó, hogy a lányomnak nincs autója de egy oszlopban felrakva nem foglal sok helyet. Most cseréltem múlt hetekben a sajátomat nyárira, na melyik volt legalul, na melyik?
Sanyám ezt a képet nézve meglepődtem, csak nem hízásnak indultál, mióta vidéki házban laktok?
Biztos hogy jó helyen kérdezted?
Én úgy vagyok vele, hogyha csak 20 centivel előbb állok meg az átsétáló gyalogos előtt mint a 4 évszakossal, akkor már megérte télen a télit, nyáron a nyárit használni. (szóval ma erőt veszek magamon és feldobom a nyári garnitúrát)
Én is 4 évszakost fogok venni legközelebb öreg vagyok már bohóckodni minden összel meg tavasszal
Rendeltem 4db Barum Quartaris 5 4 évszakos gumit a Pizsóra. Hankook nem rendelhető. Sztem a Barum is jó lesz.
Jó reggelit. itt sincs jó idő.
Jó reggelt! Nincs jó idő.

.
És a peoka az mi? A pizsó? Te má' sose gyógyulsz ki ezekből a becenevekből?
Telóval írtam és betette a peoka helyett a parókát.
Lassan a paróka is sorra kerül. Mostanában mostoha körülmények között van.
Megcsináltam az akksitöltőt. A vezeték megtört,és azért olvadt a kábel szigetelése. Rövidebb lett de most működik. Meg kicseréltem a tetőn két cserepet.
Ok köszi.
Fejből nem és még idén nem szedtem elő a motort. De ha jól emlékszek 2 fordulat. Talán jövő héten már tudok vele foglalkozni
Kíváncsiságból.
Az önmagában nem sokat jelent.
Fábi neked mennyire van kitekerve a pilot csavar, tudod?
Egy ilyen robogót???
Köszönjük,azon leszünk.
Ügyesek vagytok! Remélem sokáig fogjátok élvezni ennek a sok munkának gyümölcsét!


Elkészültünk a szigeteléssel.Már csak a színezés van vissza,de az várat még magára. 9 munkanap volt kettőnknek a tesómmal. Nagy élmény volt csinálni,ilyenben még nem volt részem. Különösen az tölt el jó érzéssel,hogy benne van az én munkám is. Amikor megvettük,teljesen szétkaptuk az egészet. Most kap egy kis dizájnt kívülről,lassan rá sem lehet ismerni.
Biztos jó lesz ha rá pisálsz, akkor meg főleg jó ha csövi is rá pislant.
Oki.