Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jól néz ki a gép sok sikert a vizsgához.
Reggel felkeltem 6 fok volt itt.
Idén az én Yamim is 30-éves,de azon annyi Gyula mod-van,elzavarnák OT-vizsgáról.
Még nem majd elkezdek keresgélni.
Ma viszem OT vizsgára a gépet kíváncsi leszek....
Kötegelővel kösd le,oszt jó napot.
Sugósoknál kérdezted?
Az
Aksileszorító gumi, nincs sajna.
Egy ilyen alkatrészt keresek megvételre. Teljes hossz 11.5cm.
Nem a világ legjobb motorja a BMW hanem a sok újgazdag megy ilyen túrákra,azok meg villognak
Gyulám, ilyen helyre CSAK 1200 GS-el szabad menni, különben azt hiszik, kicsi a farkad!
megnéztem a cég többi túráját... a komolyabbakra szinte kizárólag BMW-vel (leginkább GS, és nem régi) mennek... Namármost vagy az a világ legjobb motorja, vagy ezekre a túrákra csak gazdag májerek jelentkeznek
A legtöbb saját motoros, és úgy 1200-1800 juró (a 6-8 naposok) úgy már azé' nem annyira ócó (a dél-olasz, az andalúz, a korzikai, másokat nem néztem)
Ez 1 jó ajánlat, mikor tavaly ilyesmiket néztem (akkor Korzikára) az kb. a duplájába került. Tenerife vulkáni eredetű, fekete köves a talaj, durván néz ki - mikor ott voltam, eszembe is jutott, milyen jót lehetne ott motorozni... utak jók, forgalom semmi.
Mennyi felára van az R1200-nak!
Nekem a fehér kabrió kéne - az tűnik a legnehezebbnek, azért adnak legtöbbet a MÉH-ben
Nekem is tetszett, kéne. Jópofa a lehúzható hátsó ablak.
biztos beteg vagyok, de stipistopi gtv :)
kitől? :)
Csak Ábrusomnak üzenem,tegnap tankoltam a gépbe 78-kilométerre hat litert,és ez még a hazaút volt Szentendréről asszonnyal,csomaggal.Én meg vagyok elégedve a Kawa fogyasztásával.
A gépkönyve szerint traktortól a tankig mindent, amit elektromos rendszerben mérni lehet, generátort, dinamót, indítómotort, fogyasztókat, akksit, még egy strobit is adott hozzá az eladó, meg egy olyan vackot, amit még ki kell derítenem mire is való Mértem közben a csájníz digit kompresszió mérővel a fűnyírónál 8.5 a kaszánál 9.2 jött ki ami teljesen reálisnak tűnik koruk, állapotuk alapján.
Nagyon babásak azok az autók, a fehér különösen Nekem tetszenek a kis platós gépek az el camino meg carrier formák is.
És az adu ász. Mekkora forma a tulaj meg a fia. Menet közben AC DC és rock and toll szólt a tetőn lévő hangosbeszélőn.
Megvolt ma a veterán versenyünk. Volt pár érdekes autó.
Gratulálok. Az mit tud?