Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

GYulám minden rendben remélem veletek.Hallom nagy ítéletidő volt nálatok.
Ezt kb. 300 Ft/m áron megcsinálja a lapszabász, olyan minőségben, és olyan gépen, ami otthon lehetetlen. Kár hozzáfogni is... A vékonyat még felvsalgatja az ember, ha muszáj, az nem nehéz (de azt is inkább kérni szoktam)
Most megint konyhabűtor projekt lesz, de most sztem MDF fóliás ajtókkal, az szebb, mint bármelyik ilyen élzárt (mert egybe van a fólia az élén-oldalán, nem lesz rés, ahol a fekete dzsuva mindenképp megláccik 1 év után)
Egyszer vettem ilyen derékszöget ,aztán bumerángként el is hajítottam.Az minden volt,csak nem derékszög.
Én ilyen talpassal dolgoztam,ezt szeretem.
https://www.szerszamoutlet.hu/...
Hááááát - ha arra voltál kíváncsi, melyik a jobb derékszög, a praktikeres 400 Ft-os, vagy a 4500 Ft-os Sola, akkor azt én is megmondtam volna neked pedig még szakoktatói papírom sincs.
Lehet, másik videóban mondott okosságokat, de ebben pl. semmit. Először rinyált, hogy kicsi a nézettsége, aztán elmutogatott pár evidens dolgot, a végén meg fikázta a mobil generációt - egyik fejezetnek sem volt haszna Ha télleg szeretne nézettséget, ennél több kell...
Valószínűleg azt nem szűrted le a videóból, hogy ő egy tanár/szakoktató aki az ipari suliban naponta szembesül azzal, amit elmondott. Amit viszont a jutúbon bemutat az valóban hasznos, én is tanultam belőle.
Nekem akkor se áll össze ez az arc... prédikál a mobilok meg úgy "ez az újkori életmód" ellen - miközben egy jutyúb csatornán nyomul...
" 1 hete
Tamás néztem pár videódat, látom hiányzik a mutató ujjad, rendes kétkezi munkás vagy.
A szándék, hogy segíts másoknak a videóidon keresztül becsülendő.
Előző hozzászólásokat eltávolítottam, lehet rosszul ítéltelek meg.
Sok sikert a továbbiakban!
Tamás Hauch
1 hete
Örulök, hogy sikerült eloszlatni ezt a félreértést. Az ujjam nem szakmai baleset! További jó szórakozást a csatornán."

Lehet ájfónja, de talán nem feltétlenül kell évente cserélni. Ha meg ezt "megxopásként" fogja fel a gyerek akkor még a tavalyit sem érdemli meg.
Komolyan, olyan asztalos oktató anyagait nézed, aki levágta az ujját?
Arra kíváncsi lennék, hogy veszi rá pl. a kölkit, hogy ne ájfont akarjon, hanem gyalugépet... a kortárs minta a legerősebb... ha meg nem vesz neki, akor jó megxopatja, mert neki nem lesz egyedül
31:00-tól érdekes.
http://youtu.be/8oahxxMWxw8
Van hozzá pár kontakt de az OT-nek szerintem sincs sok értelme. (hacsak nem a rendszám miatt akarja valaki)
Én sem foglalkozom már vele. Így is fizetem rá a biztosítást és az adót, aztán ott áll 2016-óta félig szétszedve. (annyit mentem vele amíg elvittem eredetvizsgára, az kb. 16 km)
Kizárt dolog hogy te lennél.
Ez melyik unokaöcséd?
Zsíros Deszka néven fent van a facebookon,ott megtalálod.
Köszi. Talán még a zsírosdeszkával lehetne beszélni hátha tud segíteni van neki valami mail címe?
Bár az autószerelő barátommal filóztunk utána, igazán sok értelme nincs az OT-nak annyi hogy 5 év műszaki, súly adó nincs ami 5600 Ft/év (nem tétel) kötelező talán olcsóbb ami jelenleg 6eFt/év szintén nem tétel azt annyi...
Szerintem ebben nem volt motorszám ha belpiacos. A többi FZR-nél nem kérdés, ott a váz és a motorszám ugyanaz.
Itt kérdezd meg: http://mirekmotors.hu/japan-be...
Elvileg ebben csak váz szám van a motor pedig motor kódos. De azt mondták, hogy lehet volt benne szám csak kicsiszolták. Valahogy le kellene kérdezni a Yamahától, hogy ebbe a vázba milyen számú blokk került. A törökbálinti yamahásoknál már voltam régebben azok teljesen hülyék hozzá... Vagy valami táblázatot kellene túrni a neten hátha fenn van mint ami vázszám alapján megmondja milyen motor, mikor készült, milyen színű...
Az ötszáznak sincs adattáblája a vázon,hanem a motorszám van beütve a vázba is.Keresték is minden vizsgán,de nincs rajta,csak a beütött számsor.
Igen,mert az ugye nem eredeti Yamaha beütés,hanem már a helyi hatóság adta neki.Persze ettől még made in japanese,csak az anyakönyv hiányzik.
Nem sikerült. Azért mert AF-es a motorszám.