Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

90-100-közt,nem pályán voltam.
Az nincs viszzavéve.
Jó, de 7 liter visszafogott tempónál?
Azért a 750-es nagyon vissza van véve.
Csövi meg sértetten nézett a 750-re, mikor a dög a túrán benyelte a 4,7 litert.
Na jó,hétliteres fogyasztás jött ki,utánaszámolva,az órát elfelejtettem nullázni.
Kép?
Üdv srácok,ma szabadnapom vagyok,hát elmentem egy körre a gépállattal.Elmentem Laci felé,és meglepő,kb.6-literes fogyasztás jött ki 100-ra.Ennyit számít a légszűrőmég az én nyugis tempóm.
Meg sem kérdezem hogy melyikhez, mert akinek van az őrzi mint a hasadóanyagot. Nem nagyon van már így kéz alatt, esetleg bontóban találhatsz. (bár ha membrán miatt kell, abból érdemesebb újat venni)
Úriember a bajban is úriember. Nem is kértél tőle sokat. Azt a csajt aki téged megborít, azért megnéztem volna
Úgy néz ki hogy lesz (van) egy eladó 98-as, 3 ajtós, 4x4-es Swiftem, ha valaki épp ilyenre vágyna.
Sajnos nem csak színezés tört is az idom. Az a számomra is elképesztő, hogy csatt ültem számoltam 5 mp-t magamba. Kiszálltam megláttam a remegő csajt aki kajakozik szal ad 1 maflást még én fizetek. És nyugodt barátságos hangon beszélgettem vele. Mondom hát drága az piros volt, papírozunk vagy okosba? Aztán én mondtam adjon 40et és nincs gondja neki csak a rendszámtartó törött biztosítása meg mindig magasabb lesz ezután. Amúgy is törött volt nekem mindenképp cseréltem volna :D
Üdv mindenkinek valakinek lenne eladó fzr 1000-re elfogadható áron karburátorsora... ?
Szerencsére csak színcserének látszik, de ha tégednem látott a kocsival mi az esély annak, hogy egy tenyérnyi lámpát észrevegyen?
Nem vészes, sokat kibír az a műanyag... de gondolom, kaptál betétlapot, vagy egy kis kesst? Vagy Zsanettnak hívták, és úgy fizetett? (ábrus vetette fel először )
És elég jól nézett ki, hogy te is megtold hátulról? (úgy látom magam előtt a szerencsétlent ahogy megrémül a koccanástól, aztán fal fehérré válik mikor meglátja a kiszálló, nem barátságosan mosolygó 140 kilós sofőrt)
Tegnap pirosnál megtoltak hátulról, elvakult a naptól a drága hölgyvezető.
Hát igen. Megvehettem volna az 240i-t is, az is befért a keretbe... 340 LE, 6 henger... de azért nem azt választottam, mert kicsi, és a sport futómű + 18" kerekek miatt ráz, mint a fene.
20 éve ez még nem érdelkelt volna, akkor biztos a LE-t választom most meg úgy gondoltam, jó lesz ez a nyugger mobil, kényelmes székekkel, meg jó ballonos kerekekkel
Igazad volt Lacusom,volt itt más baj is.Újrakötöttem,most már van delej bőven.
"... ha 20 éve jutok ilyen autóhoz, ki se szállok belőle 2 napig - most meg 1 hete nem vettem elő... csak öregszem"
Én is pont így vagyok a pözsóval. .
Meg se nagyon hajtottam még... ha 20 éve jutok ilyen autóhoz, ki se szállok belőle 2 napig - most meg 1 hete nem vettem elő... csak öregszem
140 pálya tempóig nem nagyon tűnik fel különbség*, valamivel halkabb, meg a váltó is gyorsabb. Amikor pörög 4000-en, akkor hallani csak a motort, akkor jobban is ugrik a gázra.
Nemsoká indul a nyaralás, kap egy kis tengerpartot, pályát, hőséget, majd utána többet tudok.

*átlagos haladásban - ha taposnám, biztos jobban menne, elvileg +20 LE, meg hát újabb, és pörgősebb.
Menettulajdonságra milyen az új gép a dízelhez képest?
Ez a rendes. Ebben nem fél bőrnek látszó nyomott műanyag kárpit van hanem eredeti vastag marhabőr.
Trabantról is leszedtük valahogy... engedett annyit. Utoljára azon láttam ilyen féket Mikor veszel már egy rendes béjemvét? Na jó, nem kell hogy 6 henger legyen, de legalább tárcsafékes
De. Önbeálló ugye és bekoptatta magát...