Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szeretem az ilyen beszámolókat.
Hát igen, a jó kutya, segíti a gazdáját. (még ha meg is lát egy nyulat a mezőn)
Sajnos Ők már nincsenek.
Zsömek és Bocek?
Oda ült a kutya. Csak így sötét háttérrel tudta befókuszálni a teló. Amúgy ez a kutya nem barna hanem Szöszi.
Az őzbarnát próbáltad modellezni a háttérrel mint viszonyítási alap?
A gyertyakép jónak tűnik így 150km után kezdek bizakodni.
Szlovéniai tenger partra kéne menni állítólag sokkal jobb.
Igen, valamit kell szervezni, mert qrvajó volt a víz
Apropó, megjöttem sajna 780 km elég húzós volt, megállásokkal együtt majd 9 óra éjszaka, és fél Szlovénián keresztül szakadt az eső - de nem volt kedvünk hamarabb elindulni haza, úgyhogy ma 3-ra jöttünk meg
Az Isztria felső részén nagyon szép motoros utakat találtunk véletlen, de nagyon messze van, min. kéne egy alvás félúton. Minden esetre elkezdtem gondolkozni valami úton (bár az is teccett, amit küldtél)
Augusztus 16-20.
Kell nekem is egy ilyen műszer háztájiba
Na jó de ennyi a CO-ja alapjáraton meg fordulaton. Állítólag az alapjárati CO ezeknél a motoroknál kb 2 a normális.
Köszönjük az invitálást én mennék de lehet pont akkor megyünk a tengerhez.

A motorodon meg szerintem a benzin szint nem megfelelő lehet az AC nem nyom már rendesen ha van benne...
Tegnap itt volt Kamionos haverom most épp a GPZ500-zal, aztán csak rábeszélt hogy forduljak vele egy kört. (mondjuk nem az első eset)
Hogy mennyire jól esett a vékony-könnyű kis zsebrakétával hipp-hopp 180-nal tépni 11e-nél váltva. (amit persze a nagytesó is tud, csak azon nem tűnik fel semmi)
Azt el is felejtettem mondani, hogy tőletek (ahol a híd van amit javítanak és lámpa irányítja a forgalmat, ott gurult mellém) vagy 30-40 km-t egy piros Ducati Monsteres, hátizsákos csajjal jöttem. (110-130 körül ment szépen)
Én próbáltam, de nem akartam hülyeséget mondni. (fogalmam sincs)
4.7 mintha nem is sportmocival mentél volna. Ezzel én is kibékülnék majd az ezresen.
Autós-BMW-s urak, lesz augusztusban 2., after BMW találkozó Soltvadkerten. :D

A motoros kérdésemre esetleg tud valaki válaszolni? :)

Az mitől lehet, hogy oldalsztenderen csak nehezen indul a motor. Ha ráülök, s egyenesbe állítom vagy középsztenderen áll, akkor meg minden pöpec.

Köszi
Beakasztottam a gumipókot csak nem vették észre.
Ez a hét liter szerintem elfogadható ekkora géptől,nem akarom kihúzatni a kobra méregfogát.Amikor egy gázfröccsre megelőz két kamiont,az nem rossz.Már amúgy is visszább van fogva,kisebb lánckerék van elöl.Meg hát alapvetően tőlem függ a fogyasztása,mennyire húzom neki.
Gyulám én is tudom hogy sokat zabál a 12-es, meg azt is hogy ez így nem jó. Én biztos hogy átíratnám a programját, főleg ahogy te használod.
Csövi, valld be, mikor nem látták toltad, meg lábbal hajtottad
Ábrusom,ez egy 1200 ccm-es állat,ez sose fog 5-litert enni.Mikor megvettem,Zsolti 10-literes fogyasztást ígért 100-ra!