Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mondjuk az enyémen rajta van a kiegyenlítő tartály azzal volt a gond...
Vigyázz mert én is vettem gyári Bher hűtőt Unixtól és gyárilag szar volt. Kerepesen vagy hol van hűtős ő csinálta meg.
Jó napom volt
Van itthon 3db többtárcsás nedveskuplungos motor egyik se fullad le reggel hidegbe egyesbe rakáskor.
Az normális h ránt egyet de a lefulladás az szerintem nem.
Románok raktak olyan szar olajat annó a Dáciába,télen alig tudta megforgatni az önindító a motort,annyira fogta az olaj.Sokan ki is cserélték amint megkapták a kocsit.Viszont itt sportmotornál nagyon kell ügyelni a teljesítmény miatt,gyengébb olajat nem rakhatsz bele.
Ezt nálam friss olajnál is csinálta,főleg hidegebb időben.A lamellákon vannak rések,ahol elvileg az olaj kifolyik,kopott lamelláknál ez elvékonyodik,lehet cserélni de szerintem nem éri meg.
Igen,mert nedves kuplung,,tehát olaj van köztük,és az olaj összetapasztja kicsit.Az Fzr-nél az első indulásnál olyat rántott a gépen,mintha nem emelne ki a kuplung,pedig csak az olaj fogta.Minél több lamellás a kuplung,annál jobban érződig az első indulásnál.Aztán ha már elindult a sebességváltások normálisak lesznek.
Szerintem nem normális esetleg másik olajat meg lehet próbálni illetve az se rossz megoldás h előtte 1-2 kuplung behúzás kieengedés segíthet.
én ezt úgy küszöböltem ki régen, hogy sebességbe rakás előtt párszor behúztam, kiengedtem a kuplungot
Ez normális jelenség vagy csere jele?
Kuplung lamella össze tapad
Szép napot mindenkinek! :)

Hűvösödnek a reggelek ("Közeleg a tél" xD), reggeli indítás utáni (ált. 1-2 percet jár alapjáraton) néha az első sebességbe rakásnál lefullad a gép. Utána már nem szokta ezt csinálni. Ez mitől lehet?
Csak el volt öregedve,nem a sebességtől pottyant le.
Ma olyan gyorsan mentem a motorral, h letört a km óra mutatója.
Jó volt
http://youtu.be/qHz-JqYRSu8;list=RDqHz-JqYRSu8&index=1
1 m széles, úgyhogy éppenhogy
Amúgy......beférsz azon a bejárati ajtón?
Meg azt tudom, hogy Arni műhelyén az ajtó sokkal nagyobb mint ez, ráadásul nem ilyen profilokból van és nem is üveg van benne merevítésnek, mégis jó. (legalábbis ennyire emléxem abból amit mondott, mikor ott voltam)