Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kellemes karácsonyt mindenkinek!
http://youtu.be/Aq6Ns76po0A
BOLDOG KARÁCSONYT!
Boldog karácsonyt mindenkinek!
Boldog Karácsonyt!
Hali. Sok meló volt az év végén 5 hét heti 6 nap 16 17ó meló. most mentek el. Jaja megyeget, mindig van valami kis nyöszörgés de nincs nagy gond, csak nincs időm megcsinálni. Majd most a 2 ünnep között. Olaj szűrők meg ilyenek. 10e km mentem csak 1 év alatt sok volt a robotolás.
Majd videót tegyél fel.
Ezt kipróbálom, de biztos nem lesz ilyen jó, mert nekem csak kék térdeplő hungarocellem van

Mi van veled Pupu, verda jó?
http://youtu.be/1SE0t2cS65A;feature=youtu.be&fbclid=IwAR0fM5ZKntJBtp4-_OV-dPzp5BKxhXz-BHbHujglt3UgQBbkrmPfbo-fyCI
köszi, majd menézem...
a ponyval vergődök mostanság.... mindig akad valami szivató apróság...
"Ennek a fajta Walbronak van külön gyorsító pumpája (nagyobb gázra bespriccel mint régen a Lada második torka) azt még meg lehetne nézni hogy nincs-e dugulás benne."

Emlékszem! (közben aludtam egyet)
Mikor megvettem, volt ezzel baj, mert eldugulva nem volt, viszont a rugója már el volt fáradva (kb. olyan mint a golyóstoll rugója, talán azt is tettem bele, már nem emlékszem rá) és összenyomás után már félig sem állította vissza alaphelyzetbe a dugattyút.
köszi, akkor igyekszem türelmes lenni :)
és beviszem a karifa alá a karbit, hogy tisztítsák ki éjjel az angyalkák...
A Hexagon (ugyanaz a blokk és a karbi) egyébként nekem is hisztisebb ha kicsit hűvösebb az idő, gondolom az Olasz nyárra karburálták, a Gulliver ugyanilyen volt.

Ennek a fajta Walbronak van külön gyorsító pumpája (nagyobb gázra bespriccel mint régen a Lada második torka) azt még meg lehetne nézni hogy nincs-e dugulás benne.
Nálam megesik hogy a garázsból kitolva indítom, alapjár rendesen de gázra fulladozik mikor indulok vele. A gyakorlat az, hogy ilyenkor visszaengedem a gázt gurulás közben, majd ráhúzom (bespriccel) kétszer, onnantól már működik rendesen.
október 16-án tankoltam bele, azóta nem ment... mondjuk szerintem ez nemolyan hosszú idő... vagy mégis?
ja és valami 95 extrát tankoltam bele, nem is simát..
Széthúzható alu cső nem jó próbáltam.
Köszi
Kb. ekkora ipari (vásznas) gumicsövem szerintem van. Holnap megnézem hogy kidobtam-e.
Ha ritkán használod akkor lehet hogy csak kiszáradt a membrán, és amíg nem puhul fel a benzintől addig merev. Tavaszi indításnál szokott ez jelentkezni.
Én egyelőre nem tekergetnék el semmit. (ha eddig jó volt)
Slag. Kertész bót. Ne PVC-t, az elég szar, az ilyen átmérőjű gumi meg qrva drága lesz. Klímások használnak flexibilis alu csöveket, az vastagabb, de lehet, jobb lenne. Pl. a szagelszívó csöve is széthúzható 3-4 m-re is, pár ezres, és 8 cm átmérő. A rácsatlakozást valahogy ösze-McGájverezed
Felszerelésen leginkább a sajátomat értettem kell rendes ruha, ami kibír kisebb esőt, rendes esőruha, ami kicsit komolyabb, mint a PVC permetező ruha. Új bakancs is kell - de ezek mind az én dolgaim, de biztos másnak is kell változtatni a felszerelésen - mert abban 1etérthetünk, hogy amiben kerülsz kettőt Pusztaalsófalva körül, az nem ugyanaz, mint elmenni Európa másik felébe 2500 km-re. A motorjaink is öregek, egyik sem 100%-os már - és bármelyik xarik is be, a többiekkel is kibax. Felszerelésről ennyit.
Idő. Nekem tulképp mindegy, hány nap, az asszony kicsit prüszköl, ha sok időre elmegyek, ki tudja, miért, de hiányzom neki - viszont a többiek jobban be vannak határolva. Fábi is családilag meg munkailag, ha Arni jön, ő is hasonló, Csövinek is hiányzik a kutyája szóval a 8 nap kb. a felső határ. És az nem elég arra a körre, amit berajzoltál.
Sztem a Tropez-Monaco részt el kell engedni - arra (nekem) önmagában nem lenne elég 8 nap annak, hogy végigrohanjunk rajta semmit sem megnézve, nincs értelme.

De gyúrjuk a témát, esetleg nyitok egy google doc-ot, és ott, ne itt a fórumon, ez nem elég privát (mondhatni )