Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Van egy kollégám,amint bejön a műhelybe azonnal fújja magára a fertőtlenítő alkoholt,olyan büdös lesz tőle,mi meg szipózunk.Mondtam neki,ne pazarolja mert bezártak minden takarítószerest,nem tudom pótlni,de leszarja.Egy nagy kopasz tetkós kétajtós szekrény,egy terminátor,csak a Skynet rossz programot töltött bele,ha kiakad visít mint egy nő.
Nem Gyulus. Hallottak a Székely testvéreink és a mi nagyapáink legendás gyógyszeréről. A pálinka gyógyító erejéről, csak ők nincsenek hozzászokva. A hagymát és a szalonnát is kifelejtették a kúrából.
Várjál,Iránban 36-an kaptak alkoholmérgezést,tényleg elhitték hogy az alkohol megöli a vírust.Csak azt nem tudták hogy külsőleg kell alkalmazni.
Szia. Karbitisztítás gyújtás ellenőrzés ad e szikrát az ac pumpa nyomja e a benzint itt kezdeném. A karbikba a gumi membránoknak idő kell míg újra felpuhulnak a benzintől. 4 év alatt kiszáradnak és kemények lesznek.
Sziasztok.
A nevem Andris.
Vettem egy Yamaha FZR 400-ast,
négy évet állt nem indul.
Tudnátok segíteni? Hol keressem a hibát.
Gyerek meg a részeg ember mondja meg az igazat Mindent megtett, hogy ne a korona döntse le a lábáról
Na szépagép. Képes növelni a mellé támasztott bömös értékét is
Túl sok kanalas orvosságot vett be. Az alkohol fertőtlenít megöli a vírusokat.
Mindenki jól van?
Nemrég --miközben a garázs hátsó faláról vertem le a vakolatot-- megjelent a szomszédom a kerítésnél és kb. 20 percben elemezte a vírushelyzetet.
Elég borúsnak tűnt a kép, bár nem volt egyszerű követni, mert már tele volt ellenszérummal és alig állt a lábán.
Mentünk egy kis kanyart nagyon jó volt menni vele.
https://www.rbiker.com/hu/view...
Majd útba ejtjük most amikor majd megyünk.
Gusztustalanul jó a hangja nem, nem kicsit sem irigykedem..na jó egy kicsit talán mégis.
Állítólag ez is egy nagyon szép hely.
https://hu.wikipedia.org/wiki/...
Igen azt néztem én is mennyire behallatszik.
Milyen szépen dalolnak a madarak
Köszi
Igen igen meg a Sándoroknak is!
A 750-es indul mint a safhauzer.
https://www.sportmotor.hu/vide...
Nemrég hívott hogy oké, nem azt jelentették be amitől tartott, így 26-án vihetem.
Olaj meg mindig van itthon.
Úgy volt vele, senki nem melózik, akkor mirt pont ő?
Tegnap voltam Pécsett, mentem-jöttem, gondoltam, felhívlak, de aztán elvetettem: nincs még lámpa, meg gondolom, olaj se... majd ha legközelebb megyek (remélem, június előtt még)
Köszi.
Boldog Névnapot Kívánok
Áááá, b&szki tényleg!
Köszönöm Sanyám, így utólag neked is! (ebben a nagy rettegésben az ember már arról is megfeledkezik, hogy milyen nap van)
Tegnap hívtam a karosszériást, hogy akkor amint még novemberben megbeszéltük, vinném a vasat küszöbcserére a jövő héten. Persze nem emlékszik semmire, hívjam később mert nincs otthon.
Hívom később, igen megvan, csak most a vírus miatt nem tudja hogy mi legyen, ugyanis ha bezárnak a boltok, akkor nem lesz küszöb.....meg festék. Mondom küszöböt vehet holnap, festék meg még van nekem....mi a gond?
(figyelem!)!
"hát...jó, csak járvány van.... és nem tudni merre járt az autó.....biztos sok felé....a vírus meg ......szóval nem tudom...érted"
-valóban fertőzött az autó, ezt biztos--rozsdával-- az meg fél a flextől, szóval akkor valószínűleg a vírus is, és elszalad ha felmutatod még az udvaron a kocsi előtt.
Hát...beszéljünk holnap, épp nézzük a híradót...talán addigra már többet tudunk...jó?
Nem hiszem el b&sszameg!