Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szabvány csapágy egyébként bármelyik csapágy boltban kapható. Ez a száma ha előre meg akarod venni. Koyo SKF FAG .... Csak ne orosz legyen. Az jó lesz Lászlónak a BMW-be azt úgy is az Uralról koppintották.
A dátumon megpróbálok tolni egy kicsit.
Nem kéne sem messze, sem több országot érinteni. Talán úgy egyszerűbb elkerülni a kockázatokat. Lehetne akár Csövihaver környékét is bejárni, azzal a bázissal. (úgyis csak áttekertünk rajta legutóbb)
Én is hasonlóra gondoltam... talán most ne menjünk el annyira messze. Osztrákban legyen egy kör, esetleg csillaggal kombinálva, ha találunk olyan részt (és találnánk ) 4-5 éj...
A biztonságra tekintettel boltban bevásárolt, sajátfőzős kétszer mosott hússal Az észak-Olasz helyzet is változhat még...
Én meg nem készültem még semmit. (mivel kétségeim voltak a hülye vírus miatt)
Kéne egy új sisak, nadrág, motor, (mert tavaly óta nem ment) meg kéne ragasztani a csizmámat, kéne valami vírushoz igazodó túraterv. (még ha nem is okvetlenül a korlátolt Svájc, hanem csak Ausztria)
De sajnos még mindig vannak kételyeim a szabad túrázással kapcsolatban.
Nem vicces.
Én a Nagyvasból rendeltem, mikor a GTR-ben cseréltem. (bár csak a felső volt beverődve, de kicseréltem mindkettőt, a márkájára nem emlékszem, de megvan a csomagolása, megnézem ha kell)
Hamarabb hát. Meg fenn is maradtak páran a nagy igyekezetben.
Oks. csapagy.hu nál veszem nekem az esik útba. Arra kell figyelni, hogy alulra porvédős kell mert a gyári porvédő kuka szétszedésnél. Ma még nem jött meg az alsó ezért hoztam el a fölsőt de viszem vissza kérek helyette Koyo-t a gyári is olyan volt a porvédős is olyan lesz.
Szerintem egy hónap múlva simán mehetünk Horvátban már készülnek a szezonra. Mi júliusban megyünk kutyákkal ide: https://www.facebook.com/10446...
Akkor haladsz. Csak meglesz idén
Nekem meg ma megérkezett az új bukóm. Szóval indulhatunk.
Nekem is kellene cserélnem. Ha találsz megfelelőt magadnak, majd szólj h honnan, légyszi.
... pont ma cseréltem egy targonca motorban csapágyat. Motor helyéről ki (kb. 40 kg) asztalon szét, csapágy kiver, új megvesz, ház melegít, csapágy be (10 centis csapágy, nem kis játék), motor össze, helyére vissza - el is ment a délelőtt
Holnap jön a frekiváltó, mert az se jó.
Így készül a leselejtezett hulladékból a targonca (egy nagy cég adta le, 3-ból 2 jó lesz még)
Mi bajod az oroszokkal? Hamarabb mentek fel az űrbe, mint bárki egy csapágyat csak meg tudnak tán csinálni
Amúgy haladj vele, mert mingyá' indulni kell a túrára!
Egy ilyet mégsem teszek bele.
Az megvan valahol. Kormány csapágy. Ma voltam venni de holnap viszem vissza. (A porvédős alsó még úgy sincs meg.)
Ellopták a telószárat?
Akkor éppen egy sem volt kéznél.
Valójában azért vettem púrhabpisztolyt, mivel egy barátomtól kaptam 12 ilyet https://www.obi.hu/purhabok/ea... és valamivel el kell fújni. (mintha megsejtette volna hogy pont ilyenre volt szükségem az osb-re ragasztáshoz)

Szóval mivel én ritkán használok púrhabot, ezért mindig a sima palackost szoktam venni, feleslegesnek tartottam hogy pisztolyom is legyen.
Arra gondoltam, hogy ez a félműanyag sz&r is kibírja ezt a mostani pár alkalmat, aztán meg úgysem kell már.
Mivel az összes qrva szerszámbolt zárva volt a környéken -- amelyik meg nem, ott csak profi pisztoly van 18e-ért -- rendelgetni meg nem érek rá mivel nekem meg dolgoznom kell minden nap (nehogy aztán csak jövő ilyenkorra legyek kész) így elrohantam és keserű szájízzel vettem még egy ilyen f&st, amiről nem veszem le a koronát tisztogatni, hanem mindig rajta van egy púrhab flakon és csak a cső végét takarítom le. (sok habozni való már szerencsére nincs, mivel körben megvan mindenhol a hcell felragasztás, még a hézagokat nyomom ki holnap pár helyen a tető és a hcell találkozásánál, aztán csiszolom össze az éleket ahol kell és nyomom az élvédőket meg a hálózást)
Nagyon meg lennék lepve (pozitív értelemben) ha addigra olyan lenne a helyzet. Mondjuk a szállások biztos nem lesznek tömve és tuti nem csúcsidős áraik lesznek
...szóval megvan, nem veszett el! Svájci túrán visszaadom - ki tudja, lehet, el tudunk menni júni végén-júli elején valamerre arrafelé...
Brékó, Brékó!

Szolgálati Közlemény!

Motoros cuccaimat pakolgatva egy rég használt táskából kiesett egy kulcs, bőr Yahama feliratos kulcstartón, meg valami nyomogatható riasztókezelő izé is rá van fűzve (elem még jó)
Állandó Türatársaim közül keresett valaki a múltkor ilyet
Nekem 10 éve van az osb lapon.Arra akárhogy felteheted szerintem mert ott nincs,hogy pára alakuljon ki.A falnál ott más a helyzet mert az lélegzik
Megkérdezhettél volna egy szakértőt