Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Dehogyis mardjotthon van.
Az a rotor ott van 5:03-nál felszerelve De például az md902-nek sincs farokrotorja
Megjöttél az őszi wellnessből? Láttam ám
Ez milyen jó. Neki se kell a szomszédba menni egy kis hülyeségért.
Igen,tavasszal ahogy az idő engedi
Nincs farok rotorja - így forognia kéne körbe, hogy élethű legyen
Erről eszembe jutott egy vicc: "20 évesen egy II Golf és 80 ezres havi fizu volt az álmom - mára mindkettő teljesült"
Nagyon facca lett!
Sziasztok!
Megnéztem, jó lett nagyon! Gondolom a tolóajtó előtt terasz lesz.
Átküldtem a párod fb jára.
Ha legközelebb Erdélyi túra lesz, akkor itt fogunk iszogatni, és a szállás is megoldva
Mondtam a pecás kollégámnak hogy milyen birtokra tettél szert, mélységesen egyetértett abban, hogy ez egy marha jó dolog.
Videót meg a jutúbra szoktam feltolni privátként, aztán belinkelem ide nektek, ha van valami olyan téma van. (bár a csökkenő nézettség miatt mostanában ezt már nem erőltetem, csak elküldöm az érintetteknek ha személyesebb)
Meglátásom szerint nincs azzal a géppel semmi baj.
Amikor mentem vele, jól működött rajta minden. A blokkja golyóálló, ha van benne olaj, a futóműve is egy tartós tervezés. Vezetni meg egy bicikli volt a Kawasakihoz képest.
Túrázni nagyon jó, nekem egyedül a '100-nál hatodikban húzok egy kövérebb gázt és észre sem vettem, hogy 160-nal előztem meg az épp útban levőt' tulajdonság hiányzik belőle, bár ez nyilván nem is arra készült, és nem is feltétlenül van erre szükség.
Ezek az új közlekedési jáműveim.
Tud itt valaki Uniciklizni?
Én 80-ban a BNV-n az ETZ 250-es mocit nézegettem, és eldöntöttem hogy nekem is lesz egy ilyen mocim.
Most pedig büszke vagyok rá, hogy van egy ETZ 250 mocim.
Abrus, soha ne adfel az álmaid, mert aki az álmait feladja, az az életét adja fel.
Videót miért nem lehet ide feltölteni?
A tóparti házzal is haladok
Sziasztok.Elvittem a hondát szerelőhöz.Teleszkóp felújitás, karbiszinkron, olajcsere szürövel stb.Ha nem veszek másikat legalább ez legyen rendbe.
Én régen Ausztrál és Japán oldalakon néztem ilyeneket (de ott sem olcsók, és még a szállítás is közel ugyanekkora tétel) de annyian megcsinálták már ezeket, hogy nincs értelme még egy pont ugyanilyen replikát lemásolni. (meg maga a Z1000 is 6e eurótól indul és még semmi sem történt vele, ráadásul régi technika, lenne rajta mit rendbe szedni)
Szóval jelenleg max. valami hasonlóra gondolnék, nem pont ugyanilyenekre. (már a Goldwinghoz is elég volt összehalászni a cuccokat a világ minden tájáról, nem hogy még egy ennyire kultuszgéphez)
1-2 évente nézem meg . Szigorúan.
Különben lehet venni "Goose" és "Toecutter" idom szetteket is egyben vagy külön-külön. Nem olcsók de aki tényleg, nagyon akarja az meg tudja venni. Egy fejidomot biztos hogy veszek majd előbb-utóbb ha nem jön el addig az apokalipszis, és nem fognak nomád nyugdíjasok fosztogatni az utakon...
Tessék választani :
https://www.airtech-streamlini...
Időnként én is megnézem, a motorok miatt tetszett igazán. (gyerekkoromban vhs-en nézve, a km órás képet kimerevítve számolgattuk hogy mennyivel ment Goose, mikor elesett)
A Z1000 rohadtul tetszett, de akkoriban nem volt rá pénzem így nem vettem, most meg már lenne rá de marha drága lett, így szintén nem veszek.
Már nagyon régóta gondolkodtam azon, hogy megcsinálnám valamelyiket a filmből, de egy Z1000-t találni és megvenni egy vagyonért, aztán megvágni.....áhhh nem lehet. (viszont gondoltam hogy Zephyrből is lehetne, bár nem korhű, de kinézetre olyan lenne, csak "modernebb" blokkal, futóművel)
http://youtu.be/Ovhw-E9gRfU
Én megnézem olyan 10 évente... az öreg Z1000-ek tetszettek mindig... ha majd olyan öreg leszek, mint Csövi, és veterán mániás leszek, veszek is egyet Nosztalgiából - máig emléxem, hogy fél óráig nézegettem '80 körül a Balcsin, anyám meg már idegrohamot kapott