Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

széép. alul állítható szerintem bólintás gátló mint a gpz 750en is volt
Most vetted?
Na hát akkor kezdődhet a móka
Valójában ez mi? Bólintás gátló vagy fék rásegítő?
Egy kis séta Baján. Óriás nutellás palacsinta beugrott az arcomba. Szegény Vicus csak nézte,mert nem volt gluténmentesbe.
Sziasztok! Itt nincs szép idő. Jó lett volna ha a tegnapiból marad mára is egy kicsi. De hát ez van
A 3mm-es plexivel is jó lett volna,ha a vákumozás alatt is le tudta volna engedni a lámpákat és tovább melegíti.A hőlégfúvó nem ad egyenletes hőt,ki is lyukasztotta az 1.5-milist.Mondjuk plexiből nem csinálnék autóra semmit,mert ugyanúgy hajlamos lándzsás törésre mint az ablaküveg,és balesetkor könnyen keresztül szúr.
Senki?
Friss műszaki.
Gratulálok gyönyörű ez a Bömbi ! Ja és üdv az 1200-as 130 lovas klubban ! Pont mint egy FJ ! (Mondjuk az csak 5 gangos)
Igen,Gyuszkónak is tetszett,amikor negyedikben 60-ról egy gázra kigyorsult 150-re,de akkor már mindenki mögöttem volt.
Sanyám,ez százéves cég,háborús tapasztalatokkal,tudják hogy kell járművet gyártani.
Az igen, gratula a géphez, nemcsak szép még ráadásul jó is.
Nem tudom. Sztem nem,csak szervófékes.
Integrál fékes, fékez elöl hátul?
Elöl,hátul Metzeler sportec M5 új gumik vannak fent jó lesz.
Megvolt az első karika. 80km Képeket sajnos nem csináltam,mert nem is volt eszemben. Összefoglalva tömören: QRVAJÓÓÓÓ a motor. Ez az én világom,legalábbis úgy érzem. Lehet vele lassan menni,alacsony fordulaton gurulgatni,nagyon kényelmes az egész motor. A markolatfűtés egy nagyon király találmány. A futóműve sztem nekem való. Komfortos az úthibákat maximálisan elnyeli,finoman rugózik,fékezéskor nem bólint az eleje,a fék nagyon harapós,a fékpedál pont lábra áll. A váltókar is pont jól áll. Az ülés is kényelmes,egyszóval nagyon rendben van. A motor nagyon erős,alacsony fordulattól jól húz, 2000fordulat 6.-ban 60km/h 3000 fordulat 90km/h 4000 fordulaton már 120km/h megy. Kanyarokban érzetre nagyon könnyű tenni-venni,nem lehet érezni hogy 280kg-os gép van az ember alatt. Nagyon örülök neki,úgy érzem jól választottam.
Itt sajnos szar az idő. Csinálj képeket!
Ma megyek kerülök egyet vele. Itt Tök jó idő van.
Sanya, a hátsó hajtásról 2015 októberében volt szó az R-esben. Bakker, már 5 éve csináltam de még jó, szóval beváltnak minősítem. km az nem sok ment bele mondjuk...
Nekem is nagyon megtetszett.
Nem, a "patina" az engem egy ilyen idős gépben nem zavar, pusztán a forma és színkombináció miatt nekem nagyon tetszik, őszintén mondom, hogy amint BMW-s kedvem lesz, ezt a típust fogom keresni, mert egyszerűen szép.
Én is kitoltam a Kawasakit, de nem indult be. (apránként leszívogattam a benzint, mert kellett az 50-esbe, mostanra meg már porzik a tank)