Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tegnap kint voltam Józsi barátomnál,hát neki egy nagyon komoly motorja van. Patika állapotú Suzuki GSX 1400
Nem nagyon értek hozzá,de úgy tudom hogy 3000 alatt az alapjárati rendszerben kéne kutakodni.Lehet dugulás ,nem megfelelő méretű fúvóka,rossz keverék beállítás.,de ez csak tipp mielőtt teljesen szét kéne szedni.
Na az én 1000 Exup romom meg hidegen melegen szépen indul, aztán ugyanúgy baszaxik 3000 alatt mint karbifelújítás előtt. Hengersor leugrik a héten, megnézzük a kopásokat, szelepeket, mindent.
A BMW is szépen indult. Jót motoroztam tegnap.
Nekünk a kétütemű vonal szépen teszi a dolgát. Vicus Scarabeója patent,nekem a permetező muzsikált a leggyengébben,azt kellett rángatni vagy 4-5x is. De az OleoMac láncfűrész és a fűkasza patent.
A Romet 2 rugásra indul mióta megcsináltam, elpusztíthatatlan mint egy királytigris szemből
Nincs difije, vicces vele kanyarodni :)
Azért a Robi 55-el vigyázz a Mecseken az éles kanyarokban! Nehogy kisodródj!
Pénteken a robi55 indult 8-10 rántásra :)
Igaz,benzin nélkül raktam el ősszel.
Idénre az a tervem, hogy MinDig másikra pattanok, nem lesz kivételezett, kedvenc :)
4év állás után pöcc röff volt 4 éves benzinnel ac utolsó kattanásig feltöltötte a rendszert és szivató és gombocska nyomóka motorocska járócska :D
Az öreget (FZ) kellett szerelnem mindig, de az csak műszakira ment 2 évente... az alatt bele is rohadt a benzin, a ződ trutyi. Az FZR jobb volt, az csak 4 hónapokat állt, az némi szuk-szukolásra mindig beindult (legtöbbx bika akkuról, mert annyira azé' nem ment könnyen)
Mentem tegnap is egy kicsit. Idén már 250km-t. Igaz még nem cseréltem rajta semmit. Nem jött meg az olajszűrő leszedő kupak.
Lehet, hogy csak a Te porlasztós Yahamáddal volt a gond. Az enyém is több mint fél éves állás után szintén a második kb 4-5mp es indítózás után járt. És még az akkut sem kellett töltenem.
Beindult a motorom. Szeptemberben járt utoljára, akkor se sokat. Az akku nem volt töltve. Megmértem, 12,1 V, ezért 5 A-el töltöttem egy negyed órát. a második 5 mp-es nyösztetésre elkapta... a benzin 1 éves benne
Csak jó valamire ez a befecskendező, porlasztós Yahamával ez egy fél napos program volt
Hát kérdezz meg bárkit, kivéve Jean Reno-t!
Jó reggelt!
Szerintem biztosan.
Kíváncsi vagyok csípős-e?
igen, ez lehetett az egyik fő tervezési szempont.
14 liter bőven elég a legközelebbi díszburkolattal kirakott teraszú kávézóig
Gyönyörű, de 14,5 literes tank? Ez fele ennyi köbcentiből max 180 kg tömeggel ebben a stílusban 20-as tankkal nekem jobban bejönne.
Laci! Vettem olajszűrősapkát.

https://www.elefantszerszam.hu...

Azért +posta 2600ft.
A maguk idejében jó kis buszok voltak. Azért a botváltóst aki megvette helyijáratozni azzal dolgoztattam volna közel 12 órán keresztül. Majdnem 20 évig dolgoztam 260-280-as típussal.