Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Király lett! 😺 (de attól még a csetlapot olvashatod)
Király lett 🙂 👍️
Sziasztok.Bütyköltem ezt azt a héten.Van áram a kis házban.Sör a hűtőben :-).Az új akkut feltöltöttem elektrolittal,hagyom reggelig pihenni aztán csapok egy kört az öreglánnyal.
Meg van az is de nem teljes. A gyújtás kulcs trafó még egy kurrens áru. Börzén be lehet szerezni ezt azt... A BMW-nek a váltójával szívok szét kellett szednem megint.
Látom,hiányzik a lendkerék meg a gyújtásrész.Kár érte,esetleg börzékről,netről alkatrészt keresni nem lehet?Osztrákoknál nincs valami klubja a tipusnak?Látom ott a háttérban még a BMW sincs kész.
1938 DKW KS 200 Új szomszédom van talált nekem elfoglaltságot valaki már egyszer összerakta aztán szétszedte most megint össze kell rakni. De működni nem fog eléggé hiányos. Azthiszem ez önindítós volt....
Ez is BMW?
Szomorú történet kár érte. Harckocsi gyártás például aktuális is lenne...
A párom vette, húsvéti dekoráció !
A nejemnek nagyon tetszik a két bárány. 😺
Köszi :-)
Egészségedre!
Kábeles. Nem vagyok én izé...
Köszi.
Akkus sövény nyíród van vagy kábeles?
Nem vagyok nagy baratja a plasztikba csomagolt technikanak, foleg ha kettovel tobb hengere van az altalam elvartnal, de a kalapomat megemeltem es meghajoltam.
Sövény és fűnyírás.
Királyság 🙂 Mi lesz a következő projekt?
Megvolt a förszt rájd.
Mentem 40 km-t, hát....qrva régen ültem sportgépen. Az első pár km-en nem találtam rajta a helyem, de aztán helyreálltak a dolgok.
Elsőre indult, nem csöpög, nem folyik semmi, baromi jól fordul az új gumikon és megy mint a barom. (alkalmas ruházat nem volt rajtam, így 200 fölé nem mentem, így is majd letépte rólam a szél a széldzsekit)
Egy fékkart még kell rendelnem, aztán valamikor elviszem műszakira. (érdeklődni: 06-90/312....... 😸 😸)