Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azt még talán meg is érné... De egy lepényhal Jawa Mustangot? 😂
Te is krómozd le így a BMW-t. 😆
A napra lehet nézni, de....... 😸
Na ez a nem semmi ember aki erre képes volt. 😂
Szegény Bumi 😕 A hülye nem látta meg a MEDVÉT? 🤔
Még hogy a modern autók veszélyesek a gyalogosokra! 🙀
https://rtl.hu/kulfold/2022/04...
Érdekes megközelítés. A végre egyedüllétről lehet, hogy nem a fingás jutna először eszembe. 😂
Egyébként van úgy hogy az emberek mást mondanak és mást gondolnak mert úgy illik. Azt mondják de fogsz hiányozni, közben meg azt gondolják végre egyedül egy hétig senki nem fog idegesíteni lehet nagyokat fingani... 😆
Ez itt a probléma:
http://youtu.be/TGR-vS-NO-c
Ez is az is.
Értettem én, hogy átvitt értelemben mondod. De mégiscsak az a fő probléma, hogy velük még nem voltál arra. Vagy tényleg az 5-6 nap?
Az,hogy neki milyen jó lenne csak viccnek szántam,persze,hogy nekem lenne jó.
Neki milyen jó? És az, hogy neked mennyire lenne jó az nem számít?
Nekem volt szerencsém több alkalommal nálatok vendégeskedni és egy igazán kedves nőnek ismertem meg a feleségedet. Szerintem nem lenne nehéz dolog meggyőzni, hogy el szeretnél menni egy hétre a barátaiddal. Főleg, hogy Ő is tudja, hogy miről szól ez az egész.
Nem lehet, hogy igazából Te nem tudod rászánni magad a dologra, mert azt gondolod, hogy jaj istenem mi lenne velük 1 hétig nélkülem? Elárulom, semmi!
Szerintem nem kell kitalálni és ígérni semmit, de majd felhívlak és elmondom hogy mire gondolok.
Ígérni? Csak annyit, hogy tudod drágám, hogy Ti vagytok a legfontosabbak nekem és mint eddig, ezután sem fogtok semmiben hiányt szenvedni, vagy sosem lesztek a háttérbe szorítva. De Dórika már nem pici gyerek és édesanyád is itt van, aki bármikor a segítségedre van (persze gondolom igazából nem lenne rá szükség), és én szeretnék elmenni a barátaimmal túrázni. Titeket is elviszlek bármikor, de most tényleg csak azért nem mehetek mert még Te sem jártál ott?
Elmehetnék de milyen áron vajon?Meg kell győzzem,hogy ez neki milyen jó :-)
Hát....számolgatom,hány nap,hány éjszaka,mit találjak ki,mit ígérjek itthon stb.
Remélem nem fogják ellopni.A tónál sok a horgász és eléggé rizikós lenne de a tolvaj előtt nincs lehetetlen.Amúgy magasan van a tető és nincs kapaszkodó a szendvicspanelon. 😁
Rendben,de ha mégis,te veszel neki másikat. 😂. 😂. 😂
És amit írtál az azt jelenti, hogy újra felgyulladt a remény sugara?
Vagy csak tájékoztató jellegű?
Én csak tegnap este jelentettem be, hogy úgy néz ki lesz 5-6 nap különalvás. A válasz: Ok.
Hogy mikor és milyen messze az még nem volt téma.
Pedig nem vagyunk váló félben 😁
Sőt, talán pont ezért működünk elég harmónikusan, mert időnként engedjük élni a másikat.
Az ott nem az a hely, Gyulám.
Csak el ne lopikálják a napelemeket.Nálatok is vannak dakoták.
Olvasom csak hát na............Ma írtam is :-)
A váltóról képek?