Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Megjöttem (nem tudtam felvenni mert dolgoztam)
Hú de ünnepek előtti hangulat van.
Sziasztok skacok.....
Pupu Ottalvosivosbográcsosra én is megyek....
Megnéztem a levegő szűrőt,új van benne.Megmèrtem a fagyállót -30 fokig jó.
Melegszünk
Hy!
FZR 1000 EXUP '93-as maradék cuccai 40.000ft,de darabonként is mehet.Tank,farokidom,karbi már ELKELT,CDI,kábelköteg,leömlő,exup motor megvan,posta esetleg szállítás ok,lehetőleg telón keressetek:30/259-05-47
Jó a január
Soha nem lessz jó mindenkinek ugyanaz az idöpont.Össze kellene írni kit érdekel egyáltalán,aztán közösen belövünk dgy időpontot.
Ja még valami: a szilveszter meg az előtte-utána pár napos intervallum pont 2x annyiba kerül, mint máskor, plusz be van telve mindenütt.
Sztem a december felejtős, egyrészt nyakunkon a karácsony, meg ilyenkor mindenki családozik, szabad napok is el vannak már osztogatva... január ünnepek szempontjából már holt szezon, a helyek árai is alacsonyabbak, arról esetleg érdemes beszélni.
december 15 ès január 15 között
De, elvileg van, de egy ilyet nem 1ccerű összehozni... hogy mindenkinek beférjen időben és pénzben. Különben mikor tájt gondoltad?
Látom nincs kedve senkinek
Jó reggelt!
Ha az államnak fontos volna az óratekerések megelőzése, jelentősen csökkenhetne a hasonló esetek száma. Kezdetnek megtenné, ha nem titkolnák ennyire, melyik tulajdonosnál tolatott két napon belül 140 ezer kilométert egy nyolcéves autó.
http://totalcar.hu/magazin/koz...
Csövi már welneszezik amúgy is
Ne kölsd el az összes zsetont Csövi
Te biztos tudsz valami borkóstolós panziót.
Családostól lenne jó valami panzióban egy szombat vasárnap
már nincs elvitték lebontották
vannak fent irodák kb 30 lent zuhany 6db szóval nincs ott gond :D
Ott aludjunk a hajó alatt? és aki nem tud úszni?
Nálam lenne hely mindenkinek csak hálózsákos szivacsos az itt alvós buli
Srácok nem csinálunk egy ottalvós bulit családostól valamelyik panzióban pest környèkèn,vagy valami köztes helyen?
Erre az évre vége a melónak úgy néz ki :)
Amit el is viszek hozzád, ha legközelebb arra járok, vagy Pécsre megyek, mert itt csak a helyet foglalja (majd veszek neked sajtot is, hogy biztos érdemes legyen eljönnöd Dfvárra )
Közben eszembe jutott hogy Mr. Mlasnak van egy feleslegessé vált homemade motoremelője ami megmaradt az exupról.