Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ÁÁÁÁ, egy öreg lomha Omegával voltunk, az is valami fórumos csávóé volt
geci csúcsforgalom, és a fiam vezetett.
Akkor már 4keréken is gördülsz?
ilyen lassan :D
Hú, de faxa!!!
Most értünk a XI kerbe.
Majd megyek a hayabusa fórumba ebbe is 1.3 suzuki motor van
Hát.........nem hasonlít a Bélára, még csak nem is Yamaha. (de legalább Japán)
Gratulálok itt is
Lacitól vetted?
Gratula. Nagyon vagány kis autó.
a drágaságom
Ennél a vállalatnál dolgozom.
http://www.pecsistop.hu/tartal...

Remélem azért fizetést kapni fogunk,mert azt beszélik,hogy a Mol-nak is tartozik egy csomó pénzzel. Délután már visszakapcsolták,de nem vagyok nyugodt. Második éve hogy formaruhát sem adnak,de formaruhában kell menni dolgozni. Szerencse,hogy vagy egy kazallal.
B@szki! De az a kib@szott rongyrázás megy,de a számláikat nem fizetik.
Szerintem az álló sor mellett elgurulni oké de a haladó sorban eléggé kockázatos. (nem tudni hogy épp melyik telefonsimogató hülye kezd el szédelegni a sávban)
na, ott a boltos pl, meg a kutas, meg a közműcég... Ha pesti áron adja a szajrét, akkor miért is fizet vidéki fizut? Akkor ki van elkurvulva?
És akkor a házba csak akkor mész be ha nagyon kell!
A sörösdobozt már gyűjtöd vagy mész kukázni?
Tavaszi project az lesz, hogy csinálok egy ilyesmit: http://napenergia.freeweb.hu/g...
Mikor még melegebbek voltak, méregettem kint, a levegő 5 fok, a garázs front felülete, ahova nem sütött a nap, az is 5 fok, amire sütött, az meg 30! Ennyi energia elég lenne megemelni a hőmérsékletét pár fokkal, ingyen. Az is valami.
Oké, persze neked egy légtér + a belmagasság is nagyobb mint itt nálam. Nekem főleg a virágok miatt kell egy alap fűtést csinálni.
Egyébként ezért nem csinálok jelenleg nov.-febr. között nagyon semmit kint mert qrvára hideg van kint így alap fűtéssel is.
Annak, hogy felfűtsem a kb. 140 légköbmétert, nem sok értelme van (ennyire hidegben). Majd márciusban, amikor kint +10-ek lesznek, lehet, bedurrantok a kis kályhával, az emel jópár fokot. Szóval márc-nov közt lehetne benne dolgozni, télen hidegben (2-3 hónap) meg úgyse megyek ki
Ha nem akarsz a téli időszakban csinálni kint semmit akkor az úgy tényleg jó.
Én fűtöttre akarom csinálni legalább a szabadidős részt (ahol jelenleg a motorok állnak) és körbe lesz szigetelve a teljes épület kívülről hcellel + a mennyezet is, arni meg gyárt nekem egy qrvára hőszigetelt ajtót a mostani helyett.
Fagymentes (2-3 fok) és száraz a garázsom kinti -10 fokban is, ezt akartam elérni. A tolóajtón kicsit húz a levegő, pedig nincs nagy rés. Ha fűtöttre akartam volna, akkor jól záródó nyíló ajtókra lett volna szükség, mert a falakon nem megy el semmi.
Nyomi, elolvastad te, amit írtam? Pont azt makogom, hogy a 900 juró az itthoni pénze, és annak 2-3x a nyugati... de itthon azt nem TUDJA megkapni, mert nem lehet kitermelni az itthoni árakból.
Egyébként deformált az értékrended is, mert itt faluhelyen a fél lakosság 100-150 közt keres... nem csak Pest van ám... de a kolbász meg a cigi meg a villany itt is annyiba kerül. Hidd el, errefelé a 280 ezer álomfizu.
Bár qrvasok meló és lé lesz de egyszer kell megcsinálni.