Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó munkát!
Mentem dolgozni.
Vègre valami olvasnivaló itt a fórumon
Dehogy sorsszerű.....Direkt ott kezdtünk, mivel kellett egy sima robogósbolt/scooter szerviz, ez meg annak volt írva. (lóf&sz se gondolta hogy a digóknál ennyire komolyan nyomják)
Hát, kb. így van.
Az Istennek sem akarták megérteni hogy nekünk kell egy fékcső.
-De milyen Vespához?
-Nem Vespához hanem BMW-hez.
-ahhoz itt nincs (gondoltuk b+, ezért nem is akartam mondani)
-nekünk egy szimpla Vespa fékcső kell, tökmindegy hogy melyiké
-sajnos nincs, de menjetek át a folyosó végén levő boltba, ott van ilyesmi
Átmentünk, bazinagy csapágy és tömítés/ilyesmibolt. Leteszem a fékcsövet az asztalra, ilyen kéne.
-pont ilyen nincs, de lehet hogy le tudjuk gyártani de csak egyenes végekkel, pillanat....ja, mihez lesz?
-motorfékcső
visszajön egy perc múlva:
-sajnos nem tudjuk megcsinálni (kedves mosoly)
-oké, és hidraulikacsőként? (persze fékalkatrészként itthon sem vállalják)
-neeem...ezt nem lehet
Lacival összenéztünk.....oké, akkor visszamegyünk a Vespa Shopba és mondom hogy mutassanak egy akármilyen Vespa fékcsövet, aztán kérünk egy olyat ekkorába és kész, hangzott el a terv.
-sajnos ott nem tudtak segíteni. Tudnátok mutatni egy bármilyen Vespa fékcsövet?
-milyen Vespához kell?
-mindegy b+ akármelyikhez
-ahhoz nincs, a Vespák bovdenesek
-anyádat bovdenesek hülyítesz itt, ne mondd már hogy a legújabbak nem tárcsafékesek!
-mi Vespához csak 1980-ig tartunk alkatrészt
-Óóó...b&szki . . .
-oké, nem a te hibád, még akár túl is élheted ha megmondod hogy hol tudunk egy kiqrt fékcsövet venni itt valahol
-bmw-hez?
-nem b+ hanem akármihez!
Kis netezés és adott egy Bárdiautó féle boltnak a címét, ott egyből fogták hogy mit akarunk.
Na jó, akkor sorsszerű kabbe
Nem volt az véletlen.
hát itt talán 15 év múlva lesz alkatrész ehhez
vagy sose, mert az "igazivespa" markolatváltós és kétütemű
Józsival véletlen betévedtünk Ravennában egy kisebb Tesco méretű boltba, ahol CSAK öreg Vespához tartottak alkatrészt - de ahhoz mindent. A bolt egyik szeglete Vespa múzeum, különböző élőképekkel, motorokkal, eléggé kúúúl volt.
Tavasszal eladó lesz , bár Te mindig olyan jó áron veszel, hogy nem hiszem hogy megtudnánk egyezni
Jó reggelt srácok
Hasít mint a szèl
Vagy inkább azt akartad ezzel írni,hogy penge a vas?
oldalnézetből nagyon éles a forma!
hmmm, egy vespa bármikor jól jönne a hétköznapokra! :)
Tök jó idő lett estére! :)
nem fzr, de az "ünnepek előtti hangulat"-ra tekintettel némi tartalom
én ezzel töltöm az időnként felszabaduló 1-2 üres órámat
Megnézem
Bár szerintem a szívócsonkról indul a vákuumcső, ha máshova nincs bekötve akkor már onnan meg lehet szakítani.
Könnyebb a csövet ledugózni.
Vagy esetleg ha könnyebben hozzáférhető, akkor ugyanazt a csövet alul ahonnan jön. (értelem szerűen akkor nem a csövet kell ledugózni hanem amire rá volt húzva )
Rendicsek
Köszi
Csak lehúzod a csövet a membránházról és ledugózod.
Szelepet akartam írni
Nem gond,csak megnéztem a szerepet a levegőszűrőházon ès müködik.Mèg nem nyúlt hozzá senki Majd èn fogok