Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó reggelt!Hull a hó
most kezdem a Black Mirror első évadot.
https://hu.wikipedia.org/wiki/...
én is be-benézek...
Úgy látom hogy ma túlnyomó többségben vagyok a fórumon.
Nemrég néztem a garázsban, +4°C van. (felnyitottam az ajtót és besüt a nap)
Sziasztok!
FZ 750-be vagy FZR 1000-be cserélt már valaki generátor/primer láncot? Ennek mekkora lehet a lógása? Sehol nem találok erre vonatkozó leírást. Alapjáraton meg alacsony fordulaton terhelésre csörög... Bár alapjáraton még ha felkapcsolom a lámpát akkor nincs csak néha pici hangja. De ha már úgyis szét fűzöm a blokkot akkor érdemes lenne kicserélni. Esetleg tudja valaki honnan lehet beszerezni?
Én is néztem.
A segéd motorok és a hibridek zöld rendszámával kapcsolatos cikkhez betették egy full e autó képét Hiába, az újságírás is egy szakma...
Megvan.
A fórummotor valami korrekciós baromság miatt a link végéről leveszi a három pontot. (...) Ezt hozzátéve működik a link.
Nem értem miért nem jó, ugyanezt bemásolva meg ott az oldal.
http://www.vezess.hu/hirek/201...
Nyilván kiemelt személy lehetek a kormányzat szemében mert azonnal lépett, amint az eddigi 5 rendszámos mellé a múlt héten vettem egy Simsont.
A Pizsók engem se foglalkoztatnak, de a mostani csapatuk LEGENDÁKból áll... sztem a legnagyobbak a valaha élt technikai sportolók között (+Agostini és Rossi)
Én az vagyok, aki itt is vagyok csak van mellette 45, mert egyszer a moderátor köcsögösködött, és kitiltott mindig. Én meg regeltem 1el nagyobb számot 42-nél kezdtük, itt unta meg, és bent hagyott
Sima "mlas" volt vagy 10 évig, azt tiltotta ki először - egy zsidósággal foglalkozó topicban nem egyezett a véleményem a többséggel és ilyesmitől a zsindexen akkoriban hullottak a nickek
Lenyomoztam DE neki nincs peugeotja,vagy mégis?
Nyugtass meg.hogy nem a mi Lacink ez az úr
Reggeli mérés 05:20-kor:
-kint: -9°C
-pözsónál: -3°C
-műhelyben: -7°C
-nappaliban: +22°C
Mert nem zártad ki rendesen.
"Józsi szurkolhat" Én? Nekem aztán olyan mindegy hogy a pözsók nyernek, vagy épp kigyulladnak a rajtnál.
Nézitek a Dakart? Ami Dél-Amerikában van?
Józsi szurkolhat, a Pizsó nagyon odatette magát! Peterhansel, Loeb, Despres, Sainz - komolyan gondolták.
A motorosoknál kiszállt pár esélyes.