Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gyári kuplung, és fékkarom is van, ha kellene!
Ezek bizony... Érdekes hogy az előző képen a blokkon ezek még ezüst színűek, itt meg ilyen nyers vasszínűek. Ha ezüstök mind akkor mond a továbbiakat :)
Nekem nyilván az lenne a jó, ha mind a 4 egyben kelne el, de félek, ebből nem lesz üzlet! Legalábbis nekem ezek a számok szerepelnek rajta:
Még egyszer áttúrtam a csavarjaim, meg van a két csavar! Sima, 6-os, imbusz fejű csavar fogja fel, ahogy pár hsz-sal lejjebb Sifi írta!
1 takaró lemez, 2 segédváz csavar:
2 csavar, 1 kábelszorító lemez, 1 idomcsavar, 1 lemezanya:
Trafókon a Mitsubishi jel alatt ez a számsor van? F6T558 ez alatt meg 7215? Ha igen mennyiért adnál 1 db-ot?:) Persze megértem, ha egybe akarnád eladni őket és nem egyesével. Előre is köszi.
Értem. Hát segédváz csavar kellene két darab akkor is. A védőlemezhez meg sima hatos csavar kellene nem? Ha nincs meg hozzá a csavar akkor nem érdekes keresek olyan csavart. Vagy valahonnan veszek. Védőlemezt mennyiért adnád? meg akkor ugye a két csavar a segédvázhoz.
A szóban forgó csavarok kellenének, a kábelszorító lemezzel együtt, plusz egy idomcsavar... Hogy rendezzük le a dolgot?
Köszi szépen, egyszerűen fogalmam sincs, hol lehetnek. Hiányzik egy raklap csavarom, nem tudom hova tehettem!
Azért köszi még egyszer!
Szia!
Segédváz csavar, 1500 Ft volt darabja bontóban, tavaly vettem én is.
Egyszerűen nem találom a csavarokat, amik felfogatják a védőlemezt, és ebből is kellene lennie 2 db-nak, de nem találom őket...
Szia!
Bár a képen nem úgy látni, a csavarok hibátlanok!
Szeva!
Teljes hossza 18mm.
Fuuu ez lenne az Köszönöm. Lenne még olyan kérdésem hogy a képen bekarikázott csavarod lenne-e véletlen? Kettő darab kellene belőle.
Helló!

Trafót is adnál el külön? Előre is köszi!
Vasárnap engednek haza, akkor tudok fotózni. Idimcsavarból mennyi kellene? Lemezanya is kell hozzá gondolom.
2004-2006-os komplett R1 első kerék eladó. ár: 50,000Ft
Oldal szelep, jó Dunlop gumi.
Csak személyesen Budapesten tudom átadni.
Ez a két csavar kéne, gyári plexim van csak púpos kéne..
Szia! Gyári, sima plxim van, idomcsavarok vannak, a blokk oldalán nem tudom melyikre gondolsz, arról jó lenne kép. A hasidom mindkettő sérült. Üdv
Köszi szépen, vasárnap engednek ki, akkor tudom majd csak megnézni. Szép hétvégét Mindenkinek!
Hazaérek, akkor intézem a csavarméretezést...
Köszi szépen! ;)
Én rendeltem pár barátomnak. Azoknak a méretpontossága elég jó volt, bár néhol volt egy kis eltérés, de faragással megoldható. A fényezés egyenesen tökéletes. Lehet eladója, készítője válogatja. Érdemes nem a legolcsóbbat venni belőle....
Szeva!
Persze, ma nem fog menni, de holnap szerintem le tudom mérni.