Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

2006tól már csúszós :) megnézitek tök más a kuplung dekni is mint egy 2004 vagy 2005ös modellen. És itt nem az SP-re gondolok, mert az tök más kategória. Yamaha City is azt mondta annó.. :)
Meg a fékrendszer. Abba a pénzbe belefért egy csúszókuplung is.
En is ugyanebben a cipoben jarok, szerintem en a MOTUL7100-ast probalom ki.
Az SP az így nézett ki.
www.motorcyclespecs.co.za%2525...]https://www.google.hu/search?q...[/url]

Ebben van/volt.
Szerintem itt csak a festés más.
Üdv Urak!
Eladó gyári dobozában R1 óra, 3atm-ig vízálló, stopper, köridőmérő,új elemmel,alig használt 6eFt
Ebbe tettek.
Ha fontos a kérdés előszedhetem a 2006-os idevonatkozó újságokat. SBK, MR.
Tudtommal csak az SP volt csúszókuplungos.
Felextrázott, limitált szériás darab.
Nekem a 2006-os Laguna Seca kuplungja teljesen csendben volt. Olaj lámpa pislákolt csak, más baja nem volt. Nem szétegykerekezett gépet kell venni és akkor a kuplung is csendes lesz, nem fog könnyezni a teleszkóp sem!
Sziasztok 2005 ös R1 be kellene nekem használt levegőszűrő! Tudnátok segíteni!Ha még nem dobta el vki nekem szükségem, vna rá! Vmi úton módon megvenném! Köszi!
Az európai modellek ettől a leírástól eltértek. ( amit írtam a Laguna Secáról )
Nem nagyon akarnék vitatkozni. A 06 ból úgy tudom hogy csak az SP volt csúszókuppplungos (meg tele Öhlins-el).
A limitált Laguna Seca nem.
A modellváltás pedig 07 ben volt. Szériában onnantól kezdve szerelték az R1 et csúszókupplunggal.
2006-ban, csak a limitáltak voltan csúszókuplungosak
2006os is már csúszó kuplungos volt, ott jött a váltás
2007 től.
Kicseréltettem nem két forint volt.. ugyan úgy előjött a hang. Aki nem tud vele együtt élni az vegyen fiatalabb csúszókuplungos R1-est 2006-tól :) De ami most van rn19-es annak is van egy pici hangja, kevesebbet járasd alapjáraton, inkább motorozz akkor nem hallod
Tudom hülye kérdés.... de melyik gomba melyik oldalra való? egyik oldalra odanéztem mind a kettőt de nem jöttem rá. ha valakinek véletlen ilyen lenne. előre is köszönöm.
Új vagy épp egy jó kosárral is csinálni fogja. mi is szétszedtük de a világon semmi baja neki. használni kell ennyit mondtak.
castrolt ne!
Hali Köszi a valaszokat igen igen tudok az alap zajrol az nem is zavar eddig csak R1-im voltak es nem is tervezek mast de most eloszor talalkoztam en es a szerelomis ilyen jellegű Csorgessel es ezzel nem tudok egyutt motorozni. A hang megjelenesenek elozmenye egy teljes kopo resz csere csak kicsit komolyabra karban erositett rugo stb... sot van itt egy mester ember aki a kosaras rugokat rendbe rakja csokentve ezzel a kosar altalatok es a topikban alap zakatolasnak nevezett diagnozist! De ez hidegen par mp.ig azt kovetoen kuplunk jatekkal! Nem terveztem kosar cseret de ki kell tarnom a hibat ezert ha valaki tud hadznalt de jobb aállapotú kosarat kerem szoljon! Segitsegeteket es építő hozzaszolasotokat elore iskköszönöm!
O.K. Köszi!
Nincs ezzel az olajjal semmi baj! Ha a blokk nem lett volna boldog vele, valahogy már jelezte volna feléd! Ügyelj az olajszintre, meg cseréld az olajat rendszeresen!
Castrol Power 1 Racing 10W50. Én meg voltam elégedve, de vajon a blokk is?