Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a sima levél normál kézbesítési ideje 2-6 nap. nézz utána ....
A csomagautomatákba és a MOL PostaPontokra is kiszállításra kerülnek a csomagok és azok a teljes ünnepi időszak alatt átvehetőek. A 2014. december 31-én feladott küldemények kézbesítésére legkorábban 2015. január 5-én kerül sor.

és pont. remélem értelmezted. tehát a leveled/számlád mikor kézbesítik? ott fönn olvashatod, majd egy hét elteltével kiáltsd az ördögöt.
mondtam a bogyesznek hogy végy egy dupla csövűt -biztos ami biztos- és húzd meg a ravaszt.
remélem a hülyeséged ami határtalan azzal csak ártasz másoknak. tartogasd magadnak a ....................... ha nem tudsz érdemben hivatalosat írni akkor hülyeséggel ne tágítsd mások agyát.

és mikor eredetvizsgára viszi a járművet átíratás ellőtt te balfék akkor megkérdezik hogy miként került bele az új blokk. elmondod hogy motorcsere történt. ők megállapítják hogy a forgalmiban és a motorban más adatok szerepelnek, a számok eredetiek, és a motorblokk nem körözött. kiadnak egy írást amivel mégy az ocsmány irodába ahol bemutatod a számlád vagy az adásvételid. mondjam még..........................
ha nem vittél végig egy ilyen manővert akkor tartsd meg a hülyeséged magadnak.

pont.
Mármint ami a forgalmiban van ahhoz képest más adatok lettek feltüntetve az adásvételiben kijavítottam magam
Ha a blokk külföldi akkor elég egy kézzel írott adásvételi,vagy bontós számla.Ha magyarországi akkor forgalmi másolat,kivonást igazolás,és adásvételi.Amit írtatok adásvételi az okirat hamisítás,mert az adásvételiben és a forgalmiban nem megegyező adatok lettek feltüntetve.Ezzel így ha bemész az ocsmányirodába neki kötelessége lesz följelenteni,és föl is fog..... Tehát: adásvételi valós adatokkal,blokkról papír,eredetvizsga,(ha ott nem tudja hivatalosan bejegyezni a motorszámot akkor műszakivizsga) és onnantól ocsmányiroda.Remélem tudtam segíteni
Sziasztok boldog tulajdonosa lettem egy 1999-es r1 nek az a problémám vele hogy motor cserés volt és nincs átirva a blokk ,motor kód eggyezik,az adásvételit az új blokkal irtuk meg szerintetek elég ez az eredet vizsgán.
Lehet hogy kiolvadt a gyújtás biztije is. Vagy az akksi mellett szokott lenni, vagy a bal oldali lámpatakaró idom alatt. Lehet hogy az oldalidomot is meg kell bontani.
Sziasztok!

Mai napon az aksit szerettem volna visszatenni a motorba, de valahogy rövidzárlatot csináltam, és kiment az 50 A-es biztosíték.
Megpatkoltam, majd indítás után csak tekert a motor, de nem indult be.
Kimehetett valami más is a zárlat során?
Tekert rendesen, és egy kis benzin szagot éreztem.

Köszi
Köszönöm. Hát majd lesz valami. Írtam még egy kérdést. Köszönöm előre is.
Boldog Karácsonyt mindenkinek
Boldog Karácsonyt Mindenkinek!
Nekem ez a két dolog jutott eszembe, de tedd fel itt is a kérdést!
Szia. Írtam egy e-mailt. Egy kis segítségre lenne szükségem.
Köszi az infót. :)
Tegnap cseréltem gyertyát az enyémben, 2002-es. Ezekben is megegyezik a felső sor, a második sor 2329. Szerintem nyugodtan belerakhatod, el nem rontja.
Remélem valaki tud okosat mondani majd!
Nagyon szépen köszönöm. Akkor valószínű a 2 . szám nem lényeges csak valami gyártáshoz kapcsolódó idő lehet.
Szia!
2004/07 elvileg, a biztosítási ajánlat szerint!
srácok r1-ben vagy piros széria legalábbis nagy része az,valaki nem tudja a szín kódot?valamilyen metál
Írtam mail-t :) Ne sokkoljuk itt a többieket.
Valahogy add a mobilod vagy emailed és fórumon kívül beszéljünk...
Küldd a számod ide: oo8@freemail.hu
Pill, lehozatom az asszonnyal, mert emeletet még nem tudok mászni!
Már így is szétcsesztem a topic-ot, úgyhogy a hirdetésemre dobjatok egy-egy mail-t, folytassuk ott! Köszi!
Ezüst, vagy vas színű, hát, rád bízom... Gyári csavarok, neonfény mellett fényképeztem, lehet ebből adódik a dolog!
Ha sértetlenek és jó árat mondasz akkor kellhetnek :)