Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én úgy szoktam számolni használt cuccnál hogy max az újkori nettó érték 50% a ha szép karcmentes
Van esetleg eladó neked?
Szia! Én a 07-esre 130 ért vettem a komplett hibátlan bodis rendszert, dobok nélkül! Pontosabban volt hozzá két dob, csak azok nem bódisok!
sziasztok
lenne valakinek elfekvőben egy pár 2004-2006 r1 hez légbeömlő cső takaró jobb-bal?
ami a kormánycsutka alatt van kis idom és a levegőcsövet takarja ami a lámpától a vázig ér.ennek a fedele.nekem kilátszik az egész elég ronda
megköszönném ha lenne.persze nem ingyen kérem.
üdv.
Üdv!

2010-es R1-esre való komplett Bodis rendszer, karc, sérülésmentes állapotban mit érhet? (Ft)
28793. hozzászólás.
Jóestét uraim !
2004 es R1 et szeretnék vásárolni .
Kérdésem a következő lenne ! Mire érdemes odafigyelni , esetleg tipushibák ?
Ha van valikinek az emlitett tipus várom tapasztalatait .
Segítő válaszokat előre is köszönöm .
Üdv.
Valaki tudna segíteni képekkel hogy, hogyan rakják/raktátok fel az indexet hátul? 2004-2005 évjáratú a szekér. Nem a gyári műanyag rendszámtartó van fent.
Sziasztok!
Ha valakit érdekel van egy utángyártott idomszettem 2004-6os R1-re.
Igen érdekel még a 2003 R1 kipuf... hol mennyi milyen...?
Sziasztok!Tudd valaki segíteni,hogy mennyi hűtő folyadékot rendeljek 2005-ös r1-be le szeretném cserélni. Motult érdemes?
Éérdekel még a kipufogó?
Köszönöm szépen a segítséget!
Innen le tudod tölteni a szerelési útmutatót, a 350. oldaltól kezdődik ez a táblázat. A jobb kormány kapcsolón a piros gombbal tudod "futtatni" a funkciókat. Alapból, legyen tiltáson.
Én a diagnosztikai módban lévő kódokra gondoltam. Ahhoz is van táblázatod? Ott hogy kell értelmezni a kiírást? D betű egy számmal, és utána megint van egy szám, melyik mit mondd?
Köszönöm!
Nem tudom mire célzol. Ezeket a kódokat akkor írja ki, ha valami gondja van, és nem ír elé semilyen betűt. Pl ha elfelejted visszadugni a légszűrőre a csatlakozót, kiír egy 22-es számot, ha ráadod a gyújtást+világít a sárga lámpa.

Viszont van egy diagnosztikai mód, amibe a gombok nyomkodásával tudsz belépni, ott ír a számok elé D betűtm ha jól emlékszem. De ez egy másik táblázat.
Köszi, és akkor az mindegy hogy pl D01: 30 vagy D06: 30? most csak írtam valamit. Vagy csak a második számot kell figyelembe venni?
2003-as.
Sziasztok!
Nem tudjátok hol tudok hozzájutni, ahhoz, hogy mit jelentenek a motorhiba kódok? R1 2003 és R1 2007-hez kellene.
Köszönöm!
Az biztos jo lesz, en is vagy yamalubot vagy a motult meg nem tudom..
Majd írd meg légyszi hogy tetszik a vasnak. Én kipróbálom a gyárilag előírt Yamalube 4-M/1L 20W-50. Kicsit félek,de ezt írja a service manual-ban is.
2006-ban más festések, arany színű első teló, hosszabb hátsó villa (talán +20mm) meg + 3LE volt a változás.

Meg volt a sárga-fehér fényezésű jubíleumi kiadás tök széria technikával.

Az SP-nek más a futóműve, felnije, fényezése, kuplungja stb. De ez sokkal drágább volt.

Aztán jött az RN19 hengerenként 4 szeleppel, 6 dugattyús fékkel, csúszókuplunggal stb.
Meg a futómű és a kerekek is. Nekem az usa papíron erősebb is volt. A mostaniban is ilyen a fékem, nem panaszkodom rá

Eladó 2004-2006-os komplett első kerék. Ár: 55000Ft, gumi (kr106) és 90 fokos szelep nélkül 50,000Ft.
Nem balesetes, nem kopott a tárcsa.
2005. októberi SBK.
Nem az.