Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok motorom 2005 R1 csak intenzív fékezéskor rázza az elejét. Féktárcsákat be mértük nem ütnek. Kormány csapágy jó. Viszont a villa szár alsó része kottyan kB 1 mm. Képet csatolok mire is gondolok. Minimális mozgás lehet vagy abszolút semmi. Tudom vigyem el szerelőhöz el is fogom csak kíváncsi vagyok mi lehet a probléma. Ha valakinek van ötlete meg köszönöm
Sziasztok. 2004-2006 közötti R1 féknyergeket keresnék. Ha valaki bontja a motorját, és megválna tőlem, kérem írjon rám a beciby@gmail.com email címre. Köszönöm előre is.
Sziasztok! Vettem egy 2007-es r1-et. Kicseréltem a lálmpáit, mert szar kínai volt benne füstös plexis, ami nem világított semmit. Azóta ha gyújtást ráteszem, 22-es hibakódot ír ki: 22 - Hőmérséklet-érzékelő hiba a beszívott levegő. Ez tényleges hiba, vagy valami elromlott? Lehet a hibát törölni? És ha igen, hogyan? Megnéztem 1-2 útmutatást, de nem sikerült. A választ előre is köszönöm!
https://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_yzf_r1_rn19-17357110
Már nagyon ritkán nézek csak be ide.
Nekem motobees korrektül megcsinálta annó a generátoromat.
Tudom ajánlani :) egyébként....
Ja kiderült hogy a tatabányai a feszszabályzos,aki jó
Koszi
Akkor Jónak írtam e-mailt
Koszi Pohi
De ahogy elnézem már csak te maradtál a régiek közül
Moobees csinálja Bp.-en. A Tatabányait a hondás csoportokban megtalálod szerintem, ők többet járnak hozzá :D
Beszéltem is vele de nem tud sajna segiteni
Koszi
Százalékot is tudsz intézni ? 😆
Sziasztok
Anno volt ha jól emlékszem valami tatabányai generátor mágus
Nincs valakinek valami info róla?
Köszönöm az infókat, megnézzük élőben. Aztán majd kiderül...
A 2006-os jó volt ha ez a külső tetszik. Nincs választék semmiből, nem tudok jó tanácsot adni.
Mert van olyan amelyiknek nincs valami nyűgje
2004 csapágy és generátor bajos.
járműnyilvántartás (JSZP) hogy mit ír az csak egy dolog. (láttam más olyan elgépelést hogy az ember haja égnek áll pl vadi új kocsinál már 4 tulajdonost hoz...... kp-ra vásárolt kocsi) Az eredetiség vizsga bejegyzéseit nézd meg.
Kösz a tippet, küldtem is a nepperemet.
Sziasztok! Az alábbi hirdetésben szereplő motorról tud esetleg valaki infót? A mostani eladóval beszéltem, idén vette egy cimborájától aki szintén nem használta sokat. Viszont volt korábbi 3 tulaj a jszp szerint.

https://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yzf_r1/yamaha_yzf_r1-17270342

Köszönöm, ha megnézitek!
Exup szelep szervó motor potméter lett a hiba forrása
üdvözlet. rn49be ha nincs blipper funkcio lehet valahogy "aktivalni"nyilvan nem menuben valami ecus aktivalasra gondolok
A 2002-es szervizmenüjében volt exup teszt, gondolom a későbbiekben is meghagyták. Végigmozgatta a teljes úton.
Bowden nincs be rohadva. Kipufogóban is mozog aminek kell
Ha tölem kérded (használd a "válasz-gombot"), akkor az elsö videoban ott van a menete, hogy kell ellenörizni a motor müködését akár két ceruzza elemmel, meg hogy kell senzor müködését kimérni, hogy változik -e az ellenállása. Ha ezek jók, akkor megnézni a mechanikát, hogy nincs-e berohadva a bowden, nem szorúl -e a fojtószelep a kipuba...persze lehet ellenörizni a magát a stekkereket is a motornak-lehet beázott...de ehhez már neki kell feküdni, monitor elöl nem megy... :)
Akkor nem a szervó motor lehet a rossz?