Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Látom feltaláltátok magatokat mi a helyzet felétek ki mindenki hogy van?
Hi all!
Hát a motorhoz adott manuál az nem sokat ér. (nekem egy 434 oldalas service manual van...na az már tartalmas anyag )
Majci majd kellene a levegőszűrőd, meg a nálad maradt telóolajam. Bár lehet ráér jövőre is
Semmi különös. Kicsit sok a meló így év vége felé. Már várom a leállást. De még inkább a tavaszi napsugarakat
Mi a helyzet nálad?
rdanika! nekem is 2005-ös gépem van és meg van hozzá a gyári kezelési útmutató, ha még nem szerezted volna be. Szóval megpróbálhatom beszkennelni ha kéred.
Szevasztok!
Most hogy már az egész oldal nem megy (r6klub.hu) beregeltem én is ide.
Viszont amire hasznáni tudja egy halandó a könyveket, szerintem tök mindegy melyik a 2003-2005 közül, mert ami kevés eltérés van köztük ahoz ugyse nyúlunk! Szóval az is lehet, hogy ezek tök ugyan azok! Kiváncsiságból össze kellene vetni!
Igen, rosszul. A fordított teló csak 2005-től van, meg még egy sor apróság.
igen mert én úgy tudtam a 2004-2005tök ugyan az csak a festés tér el! De lehet rosszúl tudom...
Ok. Csak azt mondtad hogy minimum 2004-es kellene és arra mondtam hogy azok között nincs túl nagy különbség.
Timeshift suxx, cod4 frankó. "Dozer" néven megtalálsz a magyar tört "khömm" szervereken.
de nekem 2005ös van!
Megveszed és regisztrálod de beszéljünk inkább a motorokról.
úú, cs nekem is kéne, de itthon még nem volt mindig máshol kentem. hol tom megszerezni netes jétkéhoz legegyszerűbben?
"Felállok meghalsz gecó!" Nekem most COD4 és Timeshift megy, de tervben van a CS is újra.
Aham...a 2003-as és a 2004-es között csak a festésben van különbség.
Tudtommal nincs különbség közöttük, csak 05-től.
2004 es kellene legalább
de köszi
Nekem csak 2003-ashoz van. Az egy 20 megás pdf. (ha esetleg kellene)
Sziasztok!
2005ös R6-hoz kellene nekem kezelési könyv!
tudna valaki segiteni?
Nem gyenge duma de annál gyengébb teljesítmény. Hozzál sok zsepít mert sírás lesz a vége
Sajna, tudod a munka!
Gyurkesz,ha jól hallottam te is lemondtad.......hm?
Mi egyszerűen csak nem értünk rá!Illetve az illetékes....
KLUBÉLET

nesze