Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Te inkább maradj csöndben
Jobbulást Ice de nem kell annyit szimulálni
Sisco volt innya ósztriába
Jobbulást! De nem szép dolog a korongra fogni! Nem kellett volna annyi forraltbort inni!
Köszi szépen.
jobbulást Ice
ÉN VISSZA SEM MEGYYEK ODA....
itt valahogy otthonosabb
Én most itthon döglök, mert vasárnap a korcsolyán keresztül eltrafálta a korong a bokámat és most nem igazán vagyok járóképes
Merre jártál?
Nagyon király volt bár maga a karácsonyi vásárnál többre számítottam!

Csak ajánlani tudom
Hellóka!
Sisco,milyen volt a forralt bor?
Fájdítsd kicsit a szívem!
Hát nem igazán, mert az eddigi próbálkozások kudarcba fulladtak!
Viszont ha igény van rá, akkor összehozhatunk egyet!
Kinek mikor lenne jó, ez itt a kérdés? hétvége gondolom, csak mikor,?
De jó lenne még idén összefutni, aztánjövőre folytatni!
jaja, jó ötlet. Asszem Gyurkesz dolgozik ezen a projekten
buta egy jószág ám a roller, csapkodós az eleje. Kellene tartanunk egy beszélgetős-iszogatós összejövetelt. Idén nem is találkoztunk ...
Mi ez a roller-rider kép nálad?
Semmi extra, nem megy a fórum
What"s up?
Akkor újra indul a fórumozás itt
Nem! 2 hete beszéltem vele akkor még ment a forum! Majd rákérdezek!
Gyurkesz! Zozo nem említette hogy meddig nem megy az r6-os fórum?
Köszi szépen az infodat .Közben kiderült hogy igazad van mert valaban onnan származik és vissza is fogom a ferladonak küldeni mert ez nem korekt üzlet volt.Azt had kérdezzem meg hogy nem -e tudsz 2002 es europai müszerfalat meg lámpát a mocimhoz.Ha tudsz létszives segits de az eddigieket is kösz szépen majd ka kész lessz egyszer összefuthatunk egy karikára:P
Hali!

Lehet a műszerfalad valami amcsi piacra szánt gépről való,azon asszem nem lehet átállitani a hőfokot metrikusra.Itt át tudod váltani Celsiusra:http://hauser.pmmf.hu/mertekeg...

Amúgy nem olajnyomásra jelez a műszer,hanem szintre!
Sziasztok léccike segitsetek nekem egy 2002-es r6 om van és egy 2001 es müszerfal van rajta ami 1999től 2001 ig állando.Ha jol láttam a höfokot farád van méri.Menyitöl indul a számlálás és mi az optimális hömérséglet vele?Lécci irjatok aki tudja .Nagyon fontos!Ja meg a olajnyomásméröm sem akar kialudn pedig szerintem nincs gáz vele.Lehet hogy nem passzol valami a régi müszerfal miatt?
Irományaitokat elöre is köszönöm!
Nekem van egy eladó sportdobom erre az évjáratra(yoshi rs-3)! Sőt, egész véleletlen van egy garnitúra pályaidomom is! Ha érdekelj írj: gyurkesz@freemail.hu