Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Most tűnt csak fel! :D régen te még "czege" néven irogattál ide a fórumba és próbáltad lehúzni az embereket több kevesebb sikerrel! na mindegy! nem rondítok bele a fórum jóízű beszélgetéseibe azzal hogy téged ócsárollak!
mate117@citromail.hu
szia Nálam van az az alkatrész pakk még semmit nem használtam fel belöle ha még érdekell irj egy email cimet és megbeszéljük
hello, van egy eladó TDR-em, 125/50 94es a gép. érd: vesedonor@hotmail.com
de igen csak nemnagyo van idöm nézelödni de nemtudom mi lenne jo még rá alra is gondoltam csináltatok csak az sok kp.
Szia nekem kellene mi lenne az ára és pőostázod-e
Szia nekem kell egyben az egész megvettem.
Ha megvan még akkor légyszives csörögj rám és mondom a cimet vagy megyek érte. elöre is köszi.
30/876-1196
Valakit esetleg nem érdekelne egy sárvédő? Akár Supermoto alakításhoz is! Árban megegyezünk!
valakit érdekel kerék gumistól?
a hátsó zsír új heidenau 120/90/17
az első olyan 70%-os
pireli 100/90/19
hátsó gumi 13e
első gumi 10e
ha felnistől viszed akkor az még +5e darabja
tel:06307316232
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
face: zsolti czeglédi
Most ez a képem van róla de a tdr-en is ilyen van.
Viszont nem tudom hogy mennyire működőképes, mert ez valamelyik régi bontásból maradt meg, foggalmam nincs melyikből, ezért ha megfelel, elküldöm levélben, kifizeted nekem azt az 500Ft-ot ha működik rendesen akkor pedig megveszed, egyébként és 5-6körül szoktam adni őket.
És mennyi lenne? Képet tudsz róla feltenni?
Szia, a napokban te hivtál fesszabályzó végett ha jól sejtem, ha még nem találtál, van itthon egy, előkerült.
bridgestone battlax 45 130/70 R17 és 110/60 R17 es gumik(2005/5.heti és 2005/4.heti) eladóak illetve csere érdekel enduro gumira!
Akkor jó,legalább ezt is megtudtuk !
hát nemlett volna jó nekem a sárhányód! teljessen máshogy van a felfogatása! :/
Sziasztok!
Még mindig nem találtam gyújtást deltabox vázas (sok tekercses) TDR-hez. Ha esetleg tudnátok eladót mindenképp érdekelne! Köszönöm!
Elméletileg az lenne a feszültség szabályzó, igen :D
Az kis fémbordás ami a vázhoz van csavarozva?
Hello!
Ugyan ez a bajom volt és van nekem is! :D
Szerintem fesz. szabályzó! :D
Heló! Van egy 1991es nem deltás tdr 125ösöm. A probléma a következő: mikor kihuzatom 7000 fölöt néha azt csinálja mintha elmenne a gyújtás, durran. Neha pedig mintha detonációs égés lenne, és ilyenkor nincs benne semmi erő sem. A motorblokk most lett teljesen felújítva, azzal nincs gond. Valami tippje van valakinek hogy mihez kezdjek most? Előre is köszönöm!
Nekem ugyan ez van rajta és gyári TDR kipu! Csak a védő miatt érdeklődtem :)
szia erdeklodnek milyen kipufogo van a motorodon?hol lehet kapni
Ilyet nem tud valaki szerezni? Nekem csak a felső védő van rajta!
az egyik egy vastagabb csavar, a másik pedig csak egy stift, aminek csak azeleje menetes kicsit
2 ponton van rögzítve, egyik csavar sima menetes a másik az nagyobb átmérőre és 2 darabból áll én úgy emlékszem. de az hogy 2 csavar van az 100%