Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok 125 power motor kellene
4dl hez
Üdv Urak!
Pár motorikus meg elektronikus cucc ha valakit érdekel:
váltósorok:5e-ért, tökéletes állapotú főtengely:10ért, 3 tekercses alaplap, cdi 10ér, lendkerék:5e, membrán:2e, önindító:6e, kuplung dekli üresen:1e, viz és olajpumpák:2e stb
Köszi!
Hát ha fúrni kell akkor nyugodtan alkudj az árból egy jó 40ezret! Csak a dugó 27.000Ft plusz a hozzátartozó dolgok!(tömítések stb..) persze ha egyáltalán lehet még fúrni a hengert!típushibáról szerintem nem beszélhetünk...!
Sziasztok forumozók, most szeretnék magamnak venni egy tdr 125,tudnátok valami értelmes tanácsot adin ,hogy mire figyeljek! talán elkéne neki egy fúrás! Kicsit lepusztult a vas, minden tanácsot megköszönök!
Elöre is köszönöm!
Sziasztok forumozók, most szeretnék magamnak venni egy dtr 125,tudnátok valami értelmes tanácsot adin ,hogy mire figyeljek! talán elkéne neki egy fúrás! Kicsit lepusztult a vas, minden tanácsot megköszönök!
Elöre is köszönöm!
pink motors-tól lehet rendelni prox-ot! :)
Sziasztok! Hajtókar felújító szettet szeretnék venni! Valaki esetleg tudja hogy honnan lehetne megvenni? Csörög mint az állat :(
Sziasztok! Minarelli blokkhoz keresek (125-ös R-es DT-be kellene) kuplung kosarat és agyat! Ha van valamelyikőtöknek kérlek ne tartsátok magatokban! Köszönöm!
fűzött küllős felnire 320as öntött 3 küllős felnire 300as
Hú fogalmam sincs nekem csak a kereke van meg de az még a sok küllős verzióból való de szerintem erre 320-as tárcsa kellene mit kérnél érte? :)
nemaz a lényeg hogy olasz vagy nem! csővázas verzio : 300mm-es vagy 320mm-es kell? deltabox... nemtudom a méretét! :D
És egy eladó TDR kilóméter óra kihajtásom ha valakit érdekel szóljon.
Csáó van esetleg valakinek yamaha TDR-hez (olasz verziós) első féktárcsája?
azhiszem hogy 3,50 es!
küllős TDR hátsó kerekének hány colos széles a felnije?
nem feltétlen ha a benzincső van eldugulva igen, de a csapnál ha az egyik állás dugult, a másik attól még jó lehet
Ha az üzemanyag ellátó cső el lenne dugulva akkor tartalékon is le kellene állnia nem?,mert nekem csak akkor áll le ha nyitva van! Tartalékon megy mint a barom :)
ha minden igaz akkor 7ezres fordulat környékén kell nyitnia! de nem egylépésben nyitja ki teljessen hanem ez a bizonyos 7ezres fordulat után fokozatosan nyit! legalábbis én ezt figyeltem meg a saját motoromon(3MB-s blokk) /// a benzincsap kérdéssel kapcsolatban sztem inkább elvan dugulva és ahogy szépen lassan kifogy a karbiból az üzemagyag ,gyengül majd leáll!
Sziasztok! Olyan kérdésem lenne,hogy mikor kell nyitnia a power szelepnek? kb. hány ezres fordulaton? Ja a másik problémám az,hogy ha kinyitom a benzincsapot ( lefele tekerem ) és elkezdek menni akkor szépen lelassul a gép és leáll :( , ha viszont tartalékon megyek ( felfele fordítom ) akkor nincs ilyen bajom! Vajon sokat kap? Előre is köszi mindenkinek!
Szia a mail cimem mevrik@citromail.hu
De nagyon ritkán vagyok netközelben megadom a számomat is 30/876-1196
valakinek van 17es küllős hátsó kereke ? TDR...
ez az éncimem pedig!
ja emlékszem mikor feltörték a felhasználóimat akkor megváltoztatam mindent!
Czeglédi Zsolt ,Komádi Mártírok U. 65 ? nekem mégis meggyőződésem hogy veled volt konfliktusom!
énekem mindig ez volt a felhasználoinevem! és nem volt másik regisztálásom valakivel öszekeversz!