Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Nemrég jutottam hozzá egy tdr 125 r lightburner (olasz, csővázas változat, a forgalmi szerint 1995-ös gyártású) motorhoz.
Néhány kérdésem lenne:
- tudja-e valaki a kormánycsapágyak méreteit, mert ebay-ről nem mertem venni, mivel nem találtam sem évjárat, sem pedig alvázszám (3SH) alapján megfelelőt. Lévén, hogy napi használatban van a gép, szeretném a szétszedést addigra halasztani, mire meglesz az új csapágy..
- ehhez a típushoz van-e valakinek szervizkönyve, mivel a 3SH-hoz nem találtam, a deltaboxoshoz képest pedig vannak eltérések tudtommal
-Honnan tudom, hogy ki van-e szedve a gyári fojtás a motorból, ha nincs, hogy tudom ezt megejteni? Leírást találtam, de sajnos csak franciául..
- nem tudom, hogy a power szelep rendesen működik-e, nem volt még kétütemű motorom, olyan eltérő adatokat találtam, hogy 4500-as és hogy 7000-res fordulatnál nyit, de semmi féle lórúgásnyi teljesítményt nem érzek, nem akar hanyattvágni
Az ybr 125-nél, amire cseréltem gyorsabb, jobb a futóműve és a fékei, stb. és tudom, hogy a 4üteműek nyomatékosabbak, de úgy gondoltam, hogy nagyobbat ránt a power nyitásnál a motor. felpörögni szépen felpörög,kb 4500-tól érzem, hogy valamivel jobban húz, mint előtte, de semmi hipertérugrás..
szia, most látom, hogy elkelt a motor..esetleg továbbítanád az email címemet a vevőnek, hátha megválna a csomagtartótól.. köszi
Szia!
Engem a csomagtartó érdekelne mindenképp! írj lszi egy mailt, hogy mennyiért adnád! Köszi!

rottarbence(kukac)gmail(pont)com
helló már elkelt az egész motor
első sárvédőt milyen árban adod és helyileg hol lehetne átvenni?
Üdv! Lenne egy olyan problémám, hogy beindítom a motort jár egy kicsit és leáll. Mi lehet a probléma?
Köszönöm szépen
12x21x4 , én csapágy-szimering boltban vettem 200 pénzért..
igen. megköszönném. :)
érdekel még?ha kell lemegyek és +nézem..
Bocsi nem tudom sajnos ki veszed azt el viszed vagy meg méred.
Köszönöm, egy méretet eseleg nem tudnál mondani? Hogy holnap már tudjak venni
Le szeded a vàltókart azt ki cseréled.
Szimering boldba kapol belle.csavarhuzoval ki patinzod addig kicsit oldalra döntöd ne folyon ki az olaj ennyi az egész.
Eladó.Dugattyu szettem.57mm
Piston kit màrka.
Helló!
A váltótengelynél elkezdett szivárogni az olaj. A szimering cseréhez szét kell húzni a blokkot? És hol lehet ilyen szimeringet venni?
szia már elkelt a motor ennek is törött volt az egyik oldalt az idom
Üdv!
A két oldalidom miatt érdeklődnék,hogy milyen állapotban van és mennyibe kerülnének.( azok az idomok melyek az akksit takarják és a kipufogót) Sajnos már elég sokszor megszívtam a törött újrakókányolt ragasztgatott vackokkal, úgyhogy jó állapotú érdekelne, aminek épek a felfogatási pontjai is.
Előre is köszi
Sziasztok. 94-es TDR-hez tudna valaki power bowdeneket?
Keresek: első hátsó supermoto kereket,yamaha dt 125R-re!
Helló!
Nektek 85-90km/h tempónál mennyit pörög a gépetek milyen méretű lánckerékkel?Az enyém 80-nál 6000,90nél olyan 7300 körül amit én kicsit sokallok(gyári első hátsó méretű lánckerék).
Köszi!
yamaha tdr 125 alkatrészek blokk már elkelt
szia 06307379276
Szeva tudsz adni egy telefonszámot?
sziasztok eladó yamaha tdr 125 alkatrészek
yamaha tdr 125 alkatrészek eddig megvan minden