Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mit lehetne vele csinálni ?
nem volt még ilyen motorom
sziasztok van egy yamaha tdr 125 1990-es olyan probléma van vele hogy nem mozdul meg a power szelep a motorja dolgozik
Faszt.
Akkor szimmeringes.
Helló!
A deltaboxos tdr mivel jobb mint a csővázas?
Eladó Yamaha tdr 125 kapcsoló
első nagy motorom
Sziasztok!
Tegnap vettem egy 125-ös TZR-t.
Szerintetek merjem Pesten 50-es ként használni (az adásvételit 50-esre írtuk)?
Van valakinek tapasztalata ebben? Rendőrök piszkálnak majd?
Szia Sporika. Néhányan a megfejtők közül elfelejtik,hogy ez kétütemü és nem négyütemü. Az olaj 10w30-as váltóolaj,ez jóval hígabb,mint az autók váltóolaja (pl.80w90).Ez az olaj csak a váltót és a kuplungot keni,a forgattyúsházban ez nem ken semmit,tehát ha a gyűrűk áteresztik a keveréket nem jut az olajba.Ez a "gyűrűs átengedős" gondolat csak négyüteműnél érvényes.Az olajnak a hengerfejhez sincs semmi köze,ez is csak a négyüteműre igaz.Itt az olaj akkor keveredhet a benzinnel ha a főtengelyszimering elkopott a kuplungoldal felöl. A dadogással kapcsolatban pedig az a kérdés,hogy nem volt vizes az út mikor mentél egy kört? Nálam akkor csinált ilyet ha elkapott az eső,vagy párásabb volt a levegő és a pipánál átütött,mert nedves lett. Elég neki pár csepp víz és annyi.
Ha benzines az olaj, akkor a hengerfejtömítést kell kicserélni valószínűleg.
Sziasztok! Van a tulajdonomban egy 97-es 125-os TDR. Körülbelül 1 éve. Eddig semmi problémám nem volt vele csak tankolni kellett. Nemrég mentem 1 karikát és menet közben bedadogott, majd egyszer csak megállt. Nem is indult be újra, vártam vele, hogy kicsit visszahűljön és akkor ismét ment. Tegnap leengedtem a motorolajat s elég híg állagú volt, valamint benzin szagú volt. Mi lehet az oka a megállásnak valamint lehet-e összefüggésben a híg olaj a dadogásért, egyáltalán lehet benzines a motorolaj? haver azt mondja igen, mert lehet a gyűrűnél elengedi a benzint... ?
Szia az első kerékért mit kérsz?
Sziasztok,

Keresnék 1994-es TDR-hez, első teleszkópot, első féktárcsát, illeve első féknyerget!
Előre is köszi

Dani
Sziasztok!
Egy olyan kérdésem lenne egy 1991es tdrrel kapcsolatban, ha 1-2 hétig nem indítom be , akkor csak úgy indul be, ha eldöntöm balra és úgy indítózok( nincs rajta berúgókar )
Ha 2-3 naponta beindítom, akkor ledöntés nélkül is indul.
Valakinek ötlet , vagy tapasztalat ebben a problémában ?
Sziasztok!
Tudnátok segíteni abban,hogy mik a gyári gumiméretei a 2001-es 125-ösnek ill. milyen más méretek jók rá ?
Köszi előre is
Üdv ! Pontosan milyen izzók kellenek 92'es csővazasba előre ?
Üdv urak

Tud vki mondani nekem 28-as karbihoz főfúvóka és alapjárati fuvóka méretet, illetve uszó szintet, meg hogy hol mérik.

Előre is köszi !
Szia.Kormányvégsúlyok nélkül kb.75cm
Mennyi a kormány két legszélesebb pontjának a távolsága?
helo nekem van egy TDR 125CC MOTOROM :)
Sziasztok!
Egy 125ccm TDR-t szeretnék venni , csak egy kis akadályba ütköztem.
Egy kormány méret kellene nekem ,a két vége közötti távolságra lennék kíváncsi.
93as évjáratú a motor, felnis.
Köszi a segítséget
szabasprint@gmail.com

Ez az emailom percenként olvasom
Adj e-mail címet és megbeszéljük
Merre laksz?
Nekem van egy tartalékban.Bele kellene tenni próbából,hátha nem azzal van gond,hanem a hőfokjelzővel.
Az a problémám, hogy nem melegszik a motor, nem éri el az üzemi hőmérsékletet, termosztát jól működik a hőgombára gyanakszok mivel ha megfogom a motort akkor forró, de a műszer az alsó tartományt mutatja