Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

igen az volt a ludas, kösz
igazán nincs mit
Köszi a segítséget!
Próbálkozok!
ez a hengerfej tömítés nem nagy durranás, gyors ki lehet cserélni
hát nem tudom hol tudsz venni, árát se tudom
google-n nézz szét hátha találsz valamit
Köszi a tippet.
Nem tudom, hogy ez jó hír-e vagy nem?
Sírjak vagy örüljek?
Minden esetre köszönöm a segítséget.

Tudsz-e esetleg helyet ahonnan lehetne rendelni hozzá alkatrészeket, például a tömítést.
Akkor tuti hogy a hengerfej tömítés lesz a ludas.
Azért fehér mert az elégetett víz.
A hűtő vized meg azért benzin szagú mert a tömítés ahol átengedi a vizet, ott át is tudja nyomni a benzint.
Mindenképpen cseréld ki, szerintem jó lesz utána.
Ja és azért is indulhat nehezen, a vizet, párát nem tudja begyújtani :)
Szia!
De igen, főleg hidegen látványos.
nekem van ! tel:06307316232
nincs véletlen fehér színű füstje?
Sziasztok!
Van egy új tünetem a motoron: nem megy rendesen, hörög, ha esetleg elindul rendesen akkor is néhány száz méter után fogja magát és leáll. Utána nagyon nehezen akar újra elindulni és akkor is nehezen veszi a fordulatot.
Ötlet erre a problémára? Vagy esetleg ez kapcsolódik a hűtővíz problémához?
szerintem csak a gyertya tömítése rossz
valószínű hogy a hengerfej tömítés nem 100%-os
Sziasztok!
Most lett egy yamaha tdr 125-ös mocim. Van 1-2 problémája. Tudna valaki segíteni: mi lehet a baj, ha a hűtővíz erősen benzin szagú.
A motorban van a baj, vagy a vízpumpa enged át?
Tanácsokat, ötleteket előre is köszi.
Üdv!
Olajos a hengerfej a gyertya körül. Az mit jelent? Rossz a menet?
Üdv!
Valaki tdr karburátor beállításában tudna segíteni?
köszi!
Pesten szerintem a bárdi autónál http://www.bardiauto.hu/websho...
Igen pontosan ilyen! De nem bánnám, ha nem kellene debrecenig mennem érte. Meg postázni sem feltétlen akarnék egy kétezerforintos alkatrész miatt.. Nincs esetleg ötleted, hogy bp-n hol tudnék ilyet beszerezni?
sziasztok egy kérdésem lenne most lett felujítva a motorom uj dugó uj hajtókar csapszeg stb stb szépen bejárattam soha nem huztam 5 ezer fölé söt még 5 ezerig se huzatam ki és mostmár mentem vel 500 km t és ha huzom neki akkor eléggé csörög mi csöröghet benne légyszi segítsetek
Hellosztok! 93-as tdr-hez (125) keresek hátsó fékbetéteket, de interneten egyszerűen nem találok sehol megfelelőt. A betét kb. 40mm széles közel négyzet formájú alkatrész, de mindenhol csak másfélét találok hozzá. Tudja valaki esetleg, hogy honnan lehet hozzá normális alkatrészt venni? Meg a csere menetéről is jöhetne némi tapasztalat, mire kell figyelni, kb. hogyan zajlik szakszerűen az egész, mert ahogy néztem, még a munkahengert is ketté kell szednem hozzá, ami viszont érdekes procedúrának tűnik. Köszi előre is! Üdv!
Üdv.Jó is az;)És ritka is....Ha esetleg kell hozzá alkatrész(Mert ritka típus,és "vadászni"kell hozzá...)
Van megmaradt alkatrészem hozzá..Ha érdekel olvass vissza itt hirdetem.Üdv.
Szervusztok !

125-ös henger érdekelne eladó. Tudtok segíteni ?

Üdv.
tegnap este vettem 1 18000km-es 250-es TDR igaz nem magamnak hanem az egyik barátomnak.Haza mentem vele és valami iszonyatosan tetszett,nagyon megy.Van egy 251-es ETZ-m hét szó mi szó van különbség,de fogyasztásba is.
jó kis gép ajánlom mindenkinek.KITARTÁS!
Hello azt szeretném kérdezni hátha van valaki hozzá értő ember egy yamaha tdr 125 ről van szó "92"-es hogy ha rárúgok a berúgókarra szisszen a karbi konkrétan jobb oldalon egy ilyen kis fütyin ahova csövet lehetne ráhúzni alul az elején konkrétan az alatt a 2 kis fütyi alatt van ez a csonk ahol a hűtővizet is rákel kötni a karbira 2 csonk és közvetlenül az alatt van és nemtudom hogy ez most normális vagy gáz van? ha a szivatót ráhúzom akkor nem sziszen és tanácstalan vagyok ilyenkor mivan ?! :) ha valaki tud segítsen plz...