Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok. Lenne egy működő yamaha tdr 125-ös papirok nélküli motorom akár alkatrésznek is eladó. Érdeklődni a horvathas@gmail.com email címen. 100ra gondoltam árban,de minimálisan alkuképes. Szép napot.
mért ne lehetne? Ne haragudj ezt nem tudom elmondani fórumon.Írd meg az emil címed és elküldöm a számom,ha érdekel telefonon elmondom
es mindenféle képpen lehet állitani mert azt mondtak hogy ha már bele ér akkor mar nem lehet
koszi szepen ez jol hangzik
Igen beleér ha 57mm fölé van fúrva de nem kikötni kell,hanem a power szelepet módosítani...
nemtudom hogy hogy lett összerakva bár remélem hogy nem
nem lett szarul összerakva?
bár régen volt már tdr-em
sziasztok olyan problémám és kérdésem lenne hogy furatva lett a hengerem és ugyebár egy picivel nagyobb dugo kerül bele és a szerelő kikötötte a poweremet azzal az indokkal hogy beleér a dugóba az hogy lehetséges igaz ez hogy beleérhet a dugoba vagy valamit szarul rakott össze kérlek segítsetek mert igy 5 ezres fordulat fölött dadog a motor
Hali akárhogy keresgéltem neten nemtalálom hátha valaki tudna segíteni főtengely csapágy pontos méretei kellenének egy yamaha tdr 125-ösről van szó 92"-es
Reggeltet!TDR 250 hez van pár alkatrész.A képeken láthatók,és a lényeg hogy csak azok vannak és csak egyben eladó.(+van 1 vázam papírtalan,csupasz csak a légszűrő ház van rajta...faragni/hobbyzni ..)
Aki ismeri a típust az tudja,hogy ritka...(nekem 7 évig volt ilyenem....)

Ár:65eFt....felesleges "dumára"nem vagyok kivi;)..ha kell hívj.(tudod nem email...;)..)Üdv...
Tel:0670 364 54 42
nem tudom milyen árba mozognak mostanában, de biztos megegyezünk, nekem csak itt áll a műhelyben.
Csáó mennyibe fájna ez nekem?
Igen
30 512 9874
van még karbi eladó ?
csáó
nekem van ha még érdekel
Valaki tudna Tdr 125-höz önindított ?
Köszönöm
pinkmotors.hu, nagyvas.hu ... stb
Eladó tdr első-hátsó kerék.
Hátsó gumi még jó, első már cserés.
Hátsó tárcsa hiányzik.
Ár. 25k.
Akit érdekel írjon emailt. :)
Üdv.
Helló egy olyan kérdésem lenne Yamaha Tdr-hez hol lehet lánckereket rendelni?
TDR bontásból eladó alkatrészeim vannak.
Kerekek, féktárcsák, gyújtáskapcsoló és motorblokk kivételével minden meg van még.
Adatlapomon van email cím, bármi kell, ott érdeklődj!
Hello!

Nem tudom, hogy aktuális-e még a dolog, de én bontottam egy TDR-t. Jó a gyújtáskapcsolója is. Gond csak annyi vele, hogy a tetején lévő lemez burkolat kicsit sérült, de nem vészes. Valamint sajnos csak egy kulcs van hozzá.
Adatlapomon megtalálod az e-mail címem is, ha érdekel.
Szia persze itt van: zdarlightk9@gmail.com
Szia adnál egy email címet mert úgy mond privátban szeretnék tőled kérdezni pár dolgot.
Üdv!
Egy kis segítségre lenne szükségem, vettem egy agyongányolt TDR-t és szeretném gyári állapotára visszaépíteni, sok dolog megvan, de a gyújtáskapcsoló nem az igazi... hogy kéne ennek pontosan kinéznie? Az tuti hogy a két fehér kábel az felesleg, viszont nem tudom hogy kéne összeforrasztani...
Minden segítséget előre is köszönök!