Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ehhez a példányhoz sajnos nem. Mert ez valami japán belpiacos csoda. Nem egyezik a membrán, szívocsonk, úgynéztem a hengerek se, kislánckerék deknije és a gyújtása is más.
Azt tudod hogy a TZR250 blokk jó hozzá?!
Motorikus alkatrészek beszerzésével nincs baj minden van hozzá Európàban :D azokon kívül nem kell semmi mert megvan minden hozzá, van amiből kettő is van kivéve kormánykiflí meg hővédő lemezek azok nincsennek meg de Ebay-en találtam mindent. Az árak kicsit az égben járnak (főtengely felújítás:140 000 legolcsóbb hajtokarral) de szép lassan kész lesz.
És még mennyi fogsz cumizni vele;)Sajna nagyon le lakták,és alkatrész meg qurva ritka/drága hozzá..De kitartás...
Jelenleg a szoporoller állapotban van mert idáig egy métert se ment és meg a hangját se hallottam. De már legalább 500 munka óra és egy másik motor ára benne van :D
Nem 1 sűrű darab az 100

Jó motor?!Kérdezték sokan..Hááttt..Szeretve utálni lehet
Azt már láttam hogy nem lesz egyszerű meg hogy olcsó de nekem nem kell olyan motor amilyet minden sarkon látok. Na ilyet meg nem láttam másikat :) amúgy már egész szépen haladok vele. Csak egy kormány kifli kellene.
Ismerős a motor...részben az én volt motorom /ami patika állapotú volt/alkatrészei is rajta vannak...Ez valszag két motorból lett össze rakva...Szép kis kihivás lesz megcsinálni
Így sikerült megvásárólni. Az elejét összetörték az látszik, most a talpra álításon dolgozok. Komplett blokk-, fékek-, lengéscsillapító felújítás és fényezés vár rá.
Sziasztok, vennék rossz, vagy teljesen tropa yamaha tdr-t, felújítás céljából ( csak papírosat) vagy papíros vázat, ha van valakinek iesmi eladó ne tartsa magában.
Helló!
97es deltaboxos tdr 125 be lapos tetejű vagy domború dugattyú megy?Ill. mi a különbség a működésük között?
Kösz!
Csővázas TDR-hez van eladó
-váz
-lengővilla
-tank
-tankra műanyag idomok
-hűtő.

Ha valakit érdekelne bármelyik is, elérhetőség az adatlapomon. Régóta itt állnak, nekem csak útban vannak. Jelképes összegért vihető mind.
Fényképet a motorról;)
Üdv!
Amire figyelni kell, mivel kétütemű pörgős motor, hogy hány km-van a blokkba , volt -e bontva és ha igen mik lettek cserélve ( nkem 50 ezer km volt bontatlan blokkal vettem és 120 rongy volt a generál) , vízhűtő jól működik-e, nem melegszik -e túl a motor, a szarabbak 30-35 foknál nyáron döglődnek, power szelep rendesen nyit-e ki tudod e pörgetni a motort 7-8 ezer fölé, én kb ezeket szoktam nézni
Nekem van. 30 5129874
Szia! Akkor erről lekéstem... :P Azért köszönöm szépen!
szia, huhh ez már egy 4 éves hírdetésem :D szerencsére régen elkelt már minden.
Szia!

Érdeklődnék, hog a kuplung mennyiben kerül? ( engem végülis az alsó része érdekelne, amibe a rúgó leszorító csavar menete van, nekem letört az egyik ) Gondolom nem bontod meg ....
Előre is köszönöm!

Krisztián
Sziasztok! Eladó a kis 125-ös Dt-m.
Szerbusztok! Sikerült vásárolnom egy 89-es TDR 250-ent és kéne hozzá felső kormány kiflí és kipufogó hővédő lemez jobbos balós. Tudnátok-e segíteni?
Üdv!
Valaki elmondaná nekem,hogy mikre kell mindenképpen figyelni(típushibák stb) TDR 125 vásárlásnál?
Illetve ami még érdekelne ,hogy 2 személlyel is kényelmes a motor?

Köszönöm
Üdv mindenkinek!Sikerült megoldanom a TDR-em problémáját,gondoltam megosztom veletek hogy mi volt a gond!Minden amit kicseréltem teljesen felesleges volt,csak a rezó volt eltömődve!Amint ki lett égetve a rezó teljesen elmúlt minden szaggatás,dadogás,szépen indul rendesen pörög!
Szép napot mindenkinek!
Üdv mindenkinek.Sikerült cserélnem trafót is a tdr-en de nem igazán javult a helyzet!Amiket eddig cseréltem (új gyújtás elektronika,új meteor dugattyú szett,új gyertya és persze új trafó)!Tehát álló helyzetben úgy ahogy kipörög rendesen alig szaggat,de ha ráülök akkor erőtlen és egy bizonyos fordulaton csak szaggat és nem pörög tovább!Mi lehet a probléma?Ha valaki tud akkor segítsen,mert rajtam már kifogott!
Előre is köszönöm!
Üdv!

TDR 125, csővázas, '94-es évjárat... Váz eladó bagóért. Rövidesen kikerül a MÉH telepre, ha valakinek esetleg kell, akkor pár sörért vihető. Festeni nem ártana, de egyébként hajolva, tekeredve, nyúlva, csavarodva nincs. Egy hátsó villa is akad hozzá, ha kell.
Adás-vételit tudok róla adni, de más papírom nincs hozzá, tehát forgalomba nem helyezhető.

Van még TDR hűtőm is, meg egy faszajó tank is, zárható tanksapkával.

Elérhetőség az adatlapomon.
sziasztok yamaha tdr 125 szeretnék tömítés szettet venni hol lehet kapni?
gyerecsmotornál csak januárba lesz