Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

és melyik évjárattól kezdve számít "új fajtának"?
még nem szándékozom venni tdr-t egyelőre még mz van de jogsi még nincs is .még csak érdeklősöm mert különben nagyon tetszenek...és köszi a választ
vedd meg az enyémet eladó! 270e
hát van ujabb meg régi fajta ha nem tudnád, a régi kisebb,190centisnek elmegy ismerösöm is annyi és szereti a tdr-t nem is akar nagyobbat
mármint hogy melyik?
melyik tdr?
hello! szeretném megkérdezni h a tdr 125 elég magas? szal egy 192 cm-es embernek nem alacsony?
a választ előre is köszönöm
konkrétan egy sorba vannaka vissza jelző lámpák és az egyik egy üzemanayg hiányt jelző lenne ,de látom ez csak beleletttéve de sosem használták ennél a típusnál...kár
15ért oda adom (rezó nincs)
az nincs is benne
"üzemanyag szintmérő"miért van benne?Szerintem te másra gondolsz?
hell!
tudna valaki segíteni yamaha tdr 125 ösön még régebbi típuson hol találom az üzemanyag szintmérő jel- adóját?ugyanis nekem a vizza jelző lempa helyén csak levan dugózva ilyen áljazattal ugyan ugy mint a jobbos helyzet jelző helye is,ja és telósimeringet cserélt már valaki ilyen gépen kb mennyibe kerül egy db?ja és lehet hülye kérdés de mi a szar az a kis tartály a szívocsonk tetején?
egyenlőre ennyi:Dmindenki nek jó időt és széles utat!
Marnold! Az lehetséges ,hogy 1-2 hónapja rólad olvastam az eggyik motoros ujságban ? Az volt a rovat cime,hogy miért ezt a motort választottad? vagy valami ilyesmi...
20e .......új ára 35 de vhol 40ért adják
20e .......új ára 35 de vhol 40ért adják
mennyiért eladó?
http://www.motor.hu/motor_vpage.jsp?id=92622
Ja és még annyit ,hogy az én motorom is eladó és akit érdekel csere,állapottol függ/ ráfizetéssel/ az irjon ! Még egyszer köszi
Hello,sziasztok! Nekem egy YAMAHA DT 80 LC2-es motorom van és most szeretnék venni egy TDR 125-öt ! és azért irok hogy mi a véleményetek a tdr-röl ?! Megbizható -e? Könnyen lehet szerezni alkatrész hozzá? stb. stb. Irjatok köszönöm szépen.
a képen látható dob
Csak a végdob eladó, vagy komplett rendszered van eladó?
Rendszámos!27 LE, de A1-es jogsival vezethető.Végsebesség:140 km/h
fodora@vnet.hu
06-20-577-45-16
TDR 125 eladó kitűnő műszaki állapotban