Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Császtok tegnap gyorsultam egy honda nsr 125-el és lenyomott ugy hogy vérzik a szivem nem értem ha kisseb az áttétem hogy foghatott meg talán a + lóerő ami nála volt vagy az enyém nem érte el azt a bűvös 27 -et?Minden estre előtte felforaltam egy csöpet a motort és ugy éreztem hogy szarabbul ment bár nem hinném hogy anyirra ártott volna neki nem tóm :S.Jha meg van egy olyan problémám is hogy 9500 után már nem húz.
Hello úgy döntöttem eladom a tdr-em gyújtáshibásan eladó beindul meg minden csak a gyújtótekercset kell cserélni és 100% os ha valakit érdekel írjon.
Helosztok! én még ujj vagyok!szeretnék érdeklödni h honan lehet beszerezni 125-ösre lábtartot és aksit?:D Elöre is köszi
Ha a kábel kiosztás uaz akkor a csatikat átehet tenni a tiedröl..
Látom csak nem ugyan azok a csatlakozók mint a másik képen.
Helló! Nekem van, vadonatúj gyári eredeti.
http://teszvesz.hu/item4008298...
Ilyet keresek eladót ha valaki tud írjon már.
ha ennyiér viszik akkor is még sokat kell hozzá tennem a leendő motorhoz ha ennyiért nem veszik akkor az más sehogyse jön össze akkor már nem is fog érdekelni itt marad nálam majd 5év mulva meg bontom
Nemakarlak elkeseriteni de lesz az még olcsobb is,50esként nehéz eladni jó áron,vagy esetleg beszámitatni/cserélni ugy talán elmegy
Már csak 255e a motorom
Sziasztok ! Boti vagyok Tatáról , nekem is van TDRem , sőt a bátyámnak is . Bátyusé 125ös , nekem egy ritka 50 es van (DT50) motorblokkal . Mind a kettő kiválóan működik, beleértve a gyorsulást, sebességet . A Kettő közt nincs nagy különbség, csak méretre , és motorzajra.... ha az 50est berúgod, még rá is rúghatsz, mert varrógéphangja van :) , mondjuk a 125 ös önindítós , és nagyon hallatszik ha beidult :D. A kis fehér szépség (50es) át fog esni egy felújításon (alapozás,festés,fényezés) , és még a tűszelepet is kicseréljük ,mert ereszt ... csak a megrendelés már 1 hete késik ... :) Amúgy regel ő is (bátyus)
Bármi ide illik
Nem illik ebbe a fórumba... (japán harcos,lime zöld-fekete-lila színben,sok paripával)
És miaz a más
Oké-oké,én csak jelentkeztem! Nekem másfajta kecske áll a pajtámban...
Szia.Köszi de élöben is láthatok két feketét+5kéket (amugy a kék szebb)
Hi! Egy gyöngyszem Chevy-nek!
köszi a segítséget!
Szerintem ugyan az a gond mint nállam hogy a gyújtótekercs leégett hidegen jól működik aztán ha bemelegszik a motor zsárlatos lesz a tekercs és nem ad szikrát kihagy stb. A várakozásnál visszahül a tekercs azért indul pöccre hát ez szopacs vagy meg kell tekercseltetni vagy venni kell bontóból.
Valszeg valami elektromos gondja lesz,legközelebb ha megáll nézdmeg van-e egyáltalán szikra.
Hozzáértők segítsetek ha tudtok!

125ös TDRem (számomra)rejtélyes betegséggel küzd.Egy ideig minden gond nélkül közlekedek vele (ez olyan 25-30 km körül mozog),majd a motor fogja magát,és egyszerűen leáll,utána pedig képtelenség újra beindítani.Ha hagyom,akkor másnap/pár órával később újra pöccre indul.Nem nagyon értek a motor műszaki részéhez,úgyhogy tanácstalan vagyok!Ha valakinek van 5lete,kérem segítsen!Előre is köszi
de mit gondoltok csunya? mer 270ér hirdetem és senkinek nem kell de ami gyári kopott karcos festése drágábban azt viszont megvették,vagy csak már nem hirdeti kitudja...
Nem akarja valaki megvenni a motorom?
Terjesszétek a hírt és ha lesz elég jelentkező lesz motor cucc is
Adamx hogy halad a tdr-es ügy lesz belöle valami?